banner212

banner211

Voleybolda Pazarköy Mucizesi

Akyazı Pazarköy Orta Okulu Voleybol takımı Yıldız Erkekler İl birincisi oldu ve 2 Yıllık çalışmalarının karşılığı Kupa’larını aldı.

Voleybol 31.01.2014, 13:35 31.01.2014, 13:38 UTKU KAYNAR
Voleybolda Pazarköy Mucizesi
banner218

  Akyazı Pazarköy Orta Okulu Voleybol takımı Yıldız Erkekler İl birincisi oldu ve 2 Yıllık çalışmalarının karşılığı Kupa’larını aldı. Tabiiki bu başarının arkasında bir inanmışlığın ve başarıyı isteyen arzunun çok büyük payı var.


Nağmağlup şampiyon

Pazarköy orta okulu Voleybol takımı oyuncuları yıldız erkekler İl birinciliğinde karşılaştıkları takımları hep aynı skorla 3-0 yendiler set vermeden ve nağmağlup olarak Kupa’yı aldılar.

Kolay Olmadı

Okulun beden eğitimi Öğretmeni ve Voleybol takımı çalıştırıcısı Gökhan Üner  bu büyük başarının rast gele ve hemen gelmediğini vurguluyor ve  “ kolay olmadı “ diyor. Başarılı çalıştırıcı Öğretmen  Gökhan Üner “ başarımız 4 yıllık çalışmanın eseri,geçen yıl İl 4. Olduk, dördüncülük bizi çok kamçıladı adeta kıl payı kaçırdığımız Kupa’yı müzemize götürmeyi o zaman kafamıza koyduk. “şeklinde konuşuyor

Destek hem var hem yok

Gökhan hoca okul müdürü Şakir Eroğlu’nun çok büyük desteğini gördüklerini belirterek Müdür beye çok teşekkür ediyor ancak Köy muhtarına ve Köy halkına sitemli konuşuyor Gökhan Hoca “ Muhtarımızdan ve köy halkımızdan Voleybol takımımıza istediğimiz desteği göremiyoruz. Formalarımız bile geçen seneden kalanlar. Araç parası sıkıntımız var, köyde çalışma yapacak bir sahamız yok, çalışmalarımız için açık alana iki direk arasına İp geriyoruz, böyle zorluklardan gelip Kupa’yı aldık “ diyor.

Grup Şubat ayında

Pazarköy orta okulu Voleybol takımı Marmara grubunda Sakarya’yı temsil edecek,sıkıntı büyük ve acil destek bekliyorlar,ellerini tutacak bir ilgili arıyorlar. Pazarköy orta Okulu kahraman Voleybolcuların isimleri ise şöyle:

Yunus E. Derman, Berk Ural,Abdullah Kurt, Emre Koç, Ertuğrul Kavlak, Erkan Koştu, M.Ali Ulucan, A.Selim Aydoğdu, Eray Akgün, Hamza Yavuz, Abdullah Kurtuluş, Gökhan Çelik.

 

Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
Yorumlar (0)