VOLEYBOLDA ŞAMPİYON MİTHATPAŞA

Genç Erkekler (B) Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında Mithatpaşa Anadolu Lisesi şampiyon oldu

Voleybol 08.03.2019, 21:28 UTKU KAYNAR
VOLEYBOLDA ŞAMPİYON MİTHATPAŞA

Sakarya Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Birimi tarafından düzenlenen Genç Erkekler (B) Voleybol İl Birinciliği önceki gün oynanan karşılaşmalarla sona erdi. Mithatpaşa Anadolu Lisesi şampiyonluk ipini göğüsleyen takım oldu

NAMAĞLUP ŞAMPİYON

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen ve 4 takımın yer aldığı Genç Erkekler (B) Voleybol İl Birinciliği Lütfü Yaman Spor Salonunda oynanan mücadelelerle tamamlandı. Grupta tüm maçlarını kazanmayı başaran Mithatpaşa Anadolu Lisesi şampiyonluk kupasını kazanan takım olurken, Atatürk Anadolu Lisesi ikincilik kupasının sahibi oldu. İl Birinciliğinde 3.lük kupası Prof. Dr. Tansu Çiller TML’nin olurken, Öze Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4.lük kupası ile teselli buldu.

KUPALARINA KAVUŞTULAR

Gerçekleşen tören ile kupa ve madalyalarını alan sporcular tören sonrasında da bol bol poz vermeyi ihmal etmedi. Şampiyon Mithatpaşa Anadolu Lisesi’ne kupasını Gümüşhane Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Selahattin Taş ve Sakarya İl Spor Müdürlüğü Spor Şube müdürü Murat Acar verdi.  Atatürk Lisesi ise 2.lik ödülünü Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Mehmet Ürkmez’in elinden aldı.

3.lük kupasını kazanan Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret ve Meslek Lisesi kupa ve madalyalarını Mithatpaşa Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuz Akay’ın elinden aldı. Özel Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ise 4.lük kupasını Atatürk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Şeref verdi. Takımlar çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile birlikte turnuvayı tamamladı.

Yorumlar (0)