Genç Kızlar Voleybol Lig’i sonuçlandı." />

banner212

banner211

Voleybol’da skandal Kupa Töreni

Genç Kızlar Voleybol Lig’i sonuçlandı.

Voleybol 21.02.2013, 12:30
Voleybol’da skandal Kupa Töreni
banner218

Genç Kızlar Voleybol Lig’i sonuçlandı. Yeni Hendekspor’un Şampiyon olduğu Lig’in Kupa merasimi ise tam bir skandal şeklinde geçti. Kupa töreninde Şampiyon takım yer almadı. Şampiyonluk Kupasını Yeni Hendekspor adına Sporcu Zeynep Yaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Salih Koşu’nun elinden aldı

Kupa törenini izleyen Voleybol severler “Yeni Hendek takımının çok büyük bir mazereti bile olsa Kupa’yı almak için Salon’da Bir Yönetici veya Antrenör  seviyesinde temsil   edilebilirdi. Acaba Voleybol ‘da bilmediğimiz bir sıkıntımı var” dediler.

Altı takım katıldı

Genç Kızlar Voleybol Lig’i YeniHendekspor, SerdivanBosna sancak eğitimspor, Hızırtepeyeniözenspor, Gençlik Merkezi Gençlikspor, Geyvespor, Atatürk İOO spor  takımlarının katılımı ile oynandı. 29 Ocak günü başlayan Lig, çift devreli olarak oynandı ve Yeni Hendekspor’un Şampiyonluğu ile  bitti. Lig’te son maçta Hızırtepeözenspor’u 3-1 yenen Serdivan BosnaSancakeğitimspor İkinciliği kazandı. Hızırtepe Yeni özenspor ise Üçüncü oldu.

Kupalar verildi

Ligin son maçı Bosna sancakeğitimspor ile Hızırtepeyeniözenspor  arasında oynandı. Maçı 3-1 Bosnasancak takımı kazandı ve ikincilikte yer aldı.Yeni Hendekspor ise daha önceki maçlarında Şampiyonluğunu ilan etti.Düzenlenen Kupa töreninde takımlara Kupaları verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu Şampiyonluk Kupasını Voleybolcu Zeynep Yaman’a verdi. Kupa takdim töreninde müdür Salih Koşu’nun yüzünün asık olduğu gözlemlendi.

Gangnam style ile kutladılar

Kupalarını alan Serdivan Bosna Sancakeğitimspor bayan Voleybolcuları ikinciliklerini Gangnam Style dansı gösterisi ile kutladılar,Tribünlerden kendilerini destekleyen taraftarlarına teşekkür ettiler.

 

Suat Beyenal

banner220
Yorumlar (0)