banner212

banner211

Voleybolda yeni bir kulüp

Gelişimspor adı altında liglerde mücadele eden takımın yeni ismi Sakarya Voleybol Spor Kulübü oldu. Bayanlar bu sezon ismiyle liglerde başarı arayacak.

Voleybol 23.08.2019, 12:34 23.08.2019, 16:10 UTKU KAYNAR
Voleybolda yeni bir kulüp
banner218

Sakarya’da voleybol denilince ilk akla gelen isimlerden İdris Demir, Sakarya Voleybol Spor isimli kulübünü kurarak en büyük hayalini gerçekleştirdi.  Bayanlar Voleybol 2.Ligi’nde yeni ismiyle mücadele edecek kulüpte büyük heyecan var.

Sakarya voleybolunun önemli isimlerinden İdris Demir sonunda kendi kulübünü kurdu. Yıllarca farklı kulüp isimleriyle liglerde mücadele eden Demir, bu yıl Bayanlar Voleybol 2.Ligi’nde Sakarya Voleybol Spor olarak mücadele edecek. Kulübün tüm Sakarya voleyboluna hayırlı olmasını dileyen Demir, yıllarca kendileriyle birlikte çalışan tüm kulüp, yönetici, antrenör ve sporcularımıza teşekkür etmeyi unutmadı.

Yeni bir heyecana yelken açtıklarını belirten Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı İdris Demir, sonunda kendi kulüplerinin olduğunu söyledi.  Demir, “Voleybolda en büyük hayalimi gerçekleştirdim. Artık kendi kulübümüzde yetiştireceğimiz oyuncularla adımızı duyuracağız. Sakarya voleyboluna yeni bir ivme kazandıracak ve renk katacak bir kulüp olacağız” ifadesini kullandı


 

banner220
Yorumlar (0)