banner212

banner211

Yeni Hendekspor'un Hedefi Türkiye Şampiyonluğu

Türkiye'de ilki başaran Yeni Hendekspor'un Türkiye Finalleri serüveni Yıldızlar ile başlıyor.

Voleybol 11.06.2012, 16:39
Yeni Hendekspor'un Hedefi Türkiye Şampiyonluğu
banner218
Türkiye'de ilki başaran Yeni Hendekspor'un Türkiye Finalleri serüveni Yıldızlar ile başlıyor.Dün Ankara'ya giden filenin sultanları, Türkiye Şampiyonluğuna göz diktiler.

 

İdris Demir yönetiminde Voleybol'a damga vuran Yeni Hendekspor, Türkiye Finallerine hazır. Küçükler. Yıldızlar ve Gençler Kategorilerinde Finale kalarak, Türkiye'de ilki başaran Hendek temsilcisi, bugün Ankara'da start alacak olan Yıldızlar Türkiye Finalleri için başkente gitti. Dün Onursal Başkan Halit Evin'in uğurladığı kızlar, 17 Haziran'a kadar sürecek olan finallerde başarılı olup, şampiyonluk ipini göğüslemek için terleyecekler. Yolculuk öncesi açıklama yapan Antrenör İdris Demir, Alt yapıya önem vermeleri sayesinde bu başarıyı yakaladıklarını ve şimdi 3 kategoride de Türkiye Şampiyonu olmak istediklerini söyledi. Demir, "her zaman yanımızda olan Halit Evin'e teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Ankara yolculuğu öncesi Hendek'teki Emin Usta'da yemek yiyen Yeni Hendek Yıldız Voleybol Takımı, Türkiye Şampiyonluğuna göz koydu. Takımın en büyük destekçisi olan Halit Evin'de kızlara başarı dileklerinde bulunarak şampiyonluk istedi.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)