Kocaali'de hazırlıklar sürüyor

1.Amatör Lig C grubunda mücadele eden Kocaalispor, ligin ikinci yarısında oynayacağı Sakaryashçekspor müsabakasının hazırlıklarına Antrenör Yılmaz Koç yönetimde devam ediyor.

1. Amatör 12.01.2023, 14:34 13.01.2023, 12:03 Alperen Durmuşkaya
Kocaali'de hazırlıklar sürüyor

SERİ PEŞİNDE 

1.Amatör Lig C grubunda lider durumda bulunan Kocaalispor ligin ikinci yarısında karşılaşacağı Sakaryashçekspor, müsabakası için hazırlıklarını Antrenör Yılmaz Koç, yönetimde sürdürüyor. Zirveyi yakından ilgilendiren bu müsabaka öncesi Kocaalispor 23 puan ile lider durumda bulunurken Sakaryashçekspor ise topladığı 22 puan ile ikinci sırada yer alıyor. Kuzey ekibinde eksik veya cezalı oyuncu bulunmuyor. Lider bu müsabakadan galibiyet ile ayrılarak en yakın rakibi ile farkı açarak zirvede ki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

HEDEF ŞAMPİYPNLUK 

Antrenör Hasan Yılmaz, “ Ligin ikinci yarısında önemli bir müsabakaya çıkacağız bunun için en iyi şekilde hazırlanıyoruz. En yakın takipçimiz ile oynayacağımız bir müsabaka zorluk derecesinin farkındayız. Evimizde oynayacağımız bu müsabakadan taraftarımız ile birlikte galibiyet ile ayrılacağımızı düşünüyorum. Bizim hedefimiz şampiyonluk bu hedefi sonuna kadar ileri taşıyacağız” dedi. Alperen Durmuşkaya

Yorumlar (0)