02.11.2022, 17:34

TATANGALARIN BOYNUNU BÜKTÜK

        Merhaba Sakaryaspor sevdalıları.

    Eyüpspor maçında alınan yenilgiye rağmen oynanan oyun benim gibi taraftarlıda memnun etmişti. Oynadıkları futbol herkes gibi beni de Altay maçına umutlu bakmaya sevk etmişti.

      Ama kazın ayağı olmadı. Veteranlarla oynayan Altay karşısında hiçbir varlık gösteremedik. 38 yaşında forvetten ilk gol yedik 40 yaşındaki Ceyhun Gürselem’dan futbol dersi öğrendik.

      Birde ne öğrendik futbol ruh ve cesaretle oynandığını öğrendik. Takım halinde her futbolcumuz tel tel döküldüler. Sanki takım içerisinde bir kavga varda kimse kimseye yardım etmiyor. Kimse birbiriyle konuşmuyor.

      Beyler kendinize gelin bu lig şakaya gelmez bir anda komşumuz Kocaeli gibi kendinizi geldiğiniz yerde bulursunuz.

      Şimdiye kadar futbol içinde kaldık. Tatangalar için Altay ve Kocaelispor maçları lig şampiyonu olmuş kadar değerli maçlardır. BU karşılaşmaları dört gözle beklerler. Kimse bu futbolculara bu maçın önemini anlatmamış galiba. Her şeyi yapacaklar bu maçı yenilmeyeceklerdi.

     Sadece mağlup olmayla kalmadık maç sonunda çıkan olaylar yüzünden her halde büyük bir ceza alacağız. Çünkü tatangalar bu iki kulüpten alınan mağlubiyetlere hayatta dayanamazlar. Mağlup olmakla bu olaylara futbolcularda sebep oldu.

     Sakın olayları tasvip ettiğimi zannetmeyin ne olursa olsun sakin kalıp olaylara sebebiyet vermemek lazımdı. Önümüzdeki haftalarda seyirci bu takıma çok lazım olacak alınacak olan seyircisiz oynama cezası hem maddi hem manevi olarak bize zarar olarak dönecektir.

   Buradan yönetime de bir çift sözüm var bu transfer ettiğiniz Artem Kravets ve Deni Milosevic sakat mı transfer edildi. Yoksa başka bir olay mı var da piyasada yoklar bu şehre yatmaya mı geldiler.

     Birde bu takımın kaptanı Ümit sakat deniliyor. Ama aldığımız duyumlara göre kadro dışı bırakıldığı söylentileri var. Bu konu hakkında bir açıklama yapılırsa seviniriz.

 Haftaya görüşmek üzere sağlıklı ve mutlu kalın.

    

Yorumlar (0)