banner212

banner211

Süper Amatör ve 1.Amatör'de Play-off Kura Çekimi Pazartesi

Süper Lig ve 1.Amatör Küme’de Play-Off Grubu’nda kura çekimi heyecanı yarın yaşanacak.

1. Amatör 24.03.2019, 17:55 25.03.2019, 16:27 Erdem Yıldırım
Süper Amatör ve 1.Amatör'de Play-off Kura Çekimi Pazartesi
banner218

Sakarya Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Küme’de normal sezon hafta sonu oynanan müsabakaların ardından tamamlandı. Her iki ligde de play-off kuraları  Pazartesi çekilecek.

SÜPERLER 14:00’DE

Süper Amatör Lig’de gruplarında ilk 3 sırayı alan 6 takımın mücadele edeceği play-off grubu kuraları pazartesi saat 14.00’de Hüseyin Kama Amatör Evi’nde çekilecek. A Grubu’nda Sapanca Gençlikspor, Hendek Dereköyspor ve Akyazıspor, B Grubu’nda ise Kalaycıspor, Arifiyespor ve Pamukova1968 play-off’ta mücadele etme hakkını elde eden takımlar oldular. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan müsabakaların ardından grup birincisi Bölgesel Amatör Lig’e yükselirken grup ikincisi Braaj maçı oynama hakkı elde edecek.

1.AMATÖR 16.00’DA

4 Ayrı Grupta oynanan 1.Amatör Küme’de 22’inci hafta maçlarının ardından play-offta mücadelede edecek 12 takım belli oldu. A Grubu’nda Sakarya Caddesi, Hacıkışlaspor ve Hanlıköyspor, B Grubunda Garajlar Taçspor, Hızırtepe Yeni Özenspor ve Kazımpaşa Birlikspor, C Grubu’nda Karaaptiler Akınspor, Ferizli Karadeniz, Akyazı Akınspor,  D Grubu’nda Kocatöngelspor, Hacımercanspor ve Karasu Aziziyespor play-off biletini alan ekipler oldular.

6’Şarlı iki ayrı grupta oynanacak olan play-off müsabakalarının kura çekimi pazartesi saat 16:00’da Hüseyin Kama Amatör Evi’de yapılacak. Tek devreli lig usulüne göre yapılacak olan müsabakalar sonunda gruplarını birinci sırada bitiren takımlar Süper Amatör Lig’e çıkacak.

Yorumlar (0)