1.Amatör Küme grup kuraları çekidi

 

20 Eylül Cumartesi günü başlayacak olan ligin centilmence geçmesini dileyen centilmence geçmesini dileyen Arslan, müsabakaların ardından yapılacak kupa maçları ile ilgili de bilgi verdi. Buna göre 1nci Amatör Ligde gruplarında ilk iki sırayı alan 8 takım, eleme usulü ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kupası maçları yapacak.


Ligi gruplarında 3 ve 4ncü sırada bitiren 8 ekip ise yine elemeli maçlara çıkacak ve bu kez Merhum ASKF Başkanı Hüseyin Kama Kupasını almaya çalışacak.
  

---  

            A Grubu

Hendek Akovaspor

Hendek Gençlikspor

Yeni Alandüzüspor

Taşkısığıspor

Pamukovaspor

Nuriosmaniyespor

Çaykışlaspor

Akyazıspor

Altınderespor

Kışlaçayspor

Akçayspor

Limanderespor

            B Grubu

Çamlıca Beldespor

Ferizli Karadenizspor

Kaynarcaspor

Bayatspor

Kızılkayaspor

Çaybaşı Bekirpaşa

Pazarköy Eğitim

Kuzulukspor

Harunustaspor

As Arifiyespor

Sapanca Kurtköy

Yuvalıderespor

            C Grubu

Yeşilyurt Belde

Hendek Dereköy

Hızırtepe Özenspor

Sakarya TEKSpor

Geyvespor

Taraklıspor

Yıldırımspor

Alaağaçspor

Çınarlıkspor

Karaaptiler Akınspor

Hacımercanspor

Kocaali Sahilspor

            D Grubu

Hendek Boğazspor

Yeşiller Gençlikspor

Harb-İşspor

Cihadiyespor

Karaçamspor

Sarıcalarspor

Karapürçekspor

Akyazıgücüspor

As Kuzulukspor

Aşağı Kirazcaspor

Büyükdere Şahinspor

Karasu Kültür Gençlik

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ugur 6 yıl önce

teşekkürler

Avatar
kalaycili 6 yıl önce

kaynarca babana gel :)

Avatar
HacımercanSpor-9 6 yıl önce

herkes icin hayırlısı olur inşallah .. temiz ve adaletli bi mücadele olması dilegiyle .