banner212

banner211

Amatör Küme maçı öncesi konser

70 ve 80 li yılların iki efsane takımı Akyazı Atatürk stadında karşılaştılar. Maçı Alaağaç spor 3-0 alsa da kazanan dostluk oldu.

1. Amatör 20.01.2014, 11:05 20.01.2014, 11:08 UTKU KAYNAR
Amatör Küme maçı öncesi konser
banner218

 70 ve 80 li yılların iki efsane takımı Akyazı Atatürk stadında karşılaştılar. Maçı Alaağaç spor 3-0 alsa da kazanan dostluk oldu.

 

Akyazı debisinde Yılların efsane takımları Alaağaç spor ve Pazarköy Eğitim Spor karşı karşıya geldiler. Maç öncesi yerel sanatçı Şükrü Kabasakal konserinde her iki takımın taraftarları şarkılara eşlik ederek coştular

 

.Maç öncesi Alaağaç Spor başkanı Aydın Birinci ve Pazarköy Eğitim spor başkanı Selim Kurt el sıkışarak bir birlerine başarı dilediler.

 

Daha sonra Alaağaç Muhtarı Adem Güner Hakemler, futbolculara ve maçı takip eden gazetecilere tatlı ikramında bulundu.

 

Maç öncesi Alaağaç spor Antrenörü Ahmet Birinci, MHP belediye başkan adayı Bahattin Dertlioğlu hakemler ve her iki takımın kaptanlarına çiçek takdim ederek başarı dileklerinde bulundular.

 

Maç ilk dakikalarda her iki takımda kontrollü başladı.16 dakikada Pazarköy defansından dönen topa Kayhan gelişine vurduğu vole ile mükemmel bir gole imza attı.

 

24 Dakikada Alaağaç spor Sergen’in ayağından penaltı kaçırdı.maçın ilk yarısı Alağaç Spor 1 Pazarköy Eğitim Spor 0 olarak bitti.

 

2.yarıya iyi başlayan Pazarköy Eğitim Spor oldu. Girdiği bir çok pozisyondan gol bulamadı.

80.inci dakikada Haktan 18 içerisinde bulduğu pozisyonu gole çevirdi. Durumu 2-0 yaptı. Bu pozisyona ofsayt itirazları olsa da değişen bir şey olmadı.

 

Golün hemen 1 dakika sonrası Alaağaç Spor’un yeni transferi Faruk Pazarköy Eğitim spor kalecisinin öne çıktığını gördü ve aşırtma bir vuruşla Alaağaç Spor’u 3-0 öne geçirdi. kalan dakikalarda başka gol olmayınca maç Alaağaç Spor 3 Pazarköy Eğitim Spor 0 olarak bitti.

Maç sonrası her iki takımız sporcuları el ele tutuşarak tiribünleri dolduran sporseverleri selamladılar. Seyirciler ise Sporcuların centilmence hareketini ayakta alkışladılar.

 

Saha Akyazı Atatürk

Saat 13.30

Hakemler Selim Karahan***Hasan İşik***Nuri Tan***

Goller Dk.16 Kayhan,Dk.80 Haktan ve Dk.81 Faruk

Alaağaç Spor

Onur***Ferhat***(Faruk)Aykut***(Mete)Ugur***Gökhan***Kayhan****Adem***Murat***Ömer***(Haktan)Sergen***Mehmet***

Ant:Ahmet Birinci

Pazarköy Eğitim Spor

Ali**Anıl**Dursun**Ahmet**Özer**Muhammet**(Güven)Sedat**Mustafa**Melih**(Muhammet)Fatih**Ali K.**(Hasan)

Ant:Turgut Yazıcı

Alaattin ONUR

Yorumlar (0)