banner212

banner211

Hakemi Golü İptal etti ! Yönetici Hakeme saldırdı !

Sakarya 1. Amatör C Grubunda Şeyhvarmazspor Mekece sahasında ağırladığı ve 3-0 öne geçtiği Garajlartaçspor’u 4-3 yendi.

1. Amatör 14.02.2016, 22:44 15.02.2016, 11:25 UTKU KAYNAR
Hakemi Golü İptal etti ! Yönetici Hakeme saldırdı !
 Sakarya 1. Amatör C Grubunda Şeyhvarmazspor Mekece sahasında ağırladığı  ve 3-0 öne geçtiği Garajlartaçspor’u 4-3 yendi. Karşılaşmada Garajlartaçspor'dan iki futbolcu kırmızı kart gördü saha karıştı..

Şeyhvarmazspor ilk yarının sonlarına doğru 3-0 öne geçti ama..

Mekece Stadında oynan karşılaşmaya Şeyhvarmazspor adeta golle başladı. 5. Dakikada Abdullah ev sahibi ekibi 1-0 öne geçirdi. 34. Dakikada Şeyhvarmazspor’un golcüsü Harun takımını 2-0 öne geçiren golü attı.Şeyhavarmazspor art arda farka gideceği golleri kaçırırken, 40. Dakikada Abdullah kendisinin ikinci takımının üçüncü golünü attı. Şeyhvarmazspor 3-0 öne geçtikten sonra oyunda tempoyu düşürünce Garajlartaçspor 43. Dakikada Yunus’un golü ile skoru 3-1 e getirdi. Golden 2 dakika sonra Garajlartaçspor’u uutlandıran golü 45. Dakikada yine Yunus attı ve ilk yarı Şeyhvarmazspor’un 3-2 üstünlüğü ile sona erdi.
Foto galeriye git

Gol iptal olunca yönetici hakeme saldırdı

İkinci yarıya daha istekli başlayan Garajlartaçspor 49. Dakikada Semih ile beraberliği sağladı 3-3. Golden sonra sahada moral üstünlüğünü ele getiren Garajlartaç oyun üstünlüğünü de ele aldı. İkinci yarının 60. Dakikasına kadar sahada daha derli toplu futbol oynayan Garajlartaçspor 65. Dakikada Şeyhvarmazspor dan Kamil’in nefis frikik golüne engel olmadı ve ev sahibi ekip 4-3 öne geçti. 85. Dakikada Garajlartaçspor’un golününde yan hakem ofsayt bayrağını kaldırıp gol iptal edilince saha bir anda karıştı. Garajlartaçspor yöneticileri ve teknik heyet sahaya girdi. Hakemin üzerine yürüyen Garajlartaçspor yöneticisi Erol Balkan jandar ekipleri tarafından güçlük kontrol edildi.

88. Dakikada bir pozisyon sonrası Şeyhvarmazspor lehine verilen frikik atışından sonra saha bir anda karıştı. Hakeme sert itirazlarda bulunan Garajlartaçspor dan Yunus ve Rıdvan kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Garajlartaçspor yöenticileri teknik heyeti saha içine girdi çıkan olayları jandarma önledi ve karşılaşma 4-3 Şeyhvarmazspor’un üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşma sonrası bir açıklama yapan Şeyhvarmazspor Kulübü başkanı Taju Çelik, son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlarda kendilerini maddi ve manevi olarak destekleyen Belediye Başkanı Cevat Keser ve esnaflara teşekkür etti.

Şeyhvarmazspor: 4      Garajlartaçspor: 3

Saha: Mekece

Şeyhvarmazspor:

Murat** Halit** Ömer** Ceyhun** Fahri** Abdullah*** Uğur** Harun** Kamil*** Emre** Adem**

Antrenör: Özcan Sevinç

Garajlartaçspor:

Gökhan* Emrah** Cihan** Özkan** M.Ali** Cem** Ömer** Semih** Rıdvan** Yunus*** M.Gökhan**

Antrenör: Cemalettin Horoz

Goller:

Şeyhvarmazspor: Abdullah (Dak.5-40), Harun ( Dak,34) Kamil (Dak.65)

Garajlartaçspor:  Yunus ( Dak.42-45), Semih (Dak.49)

Kırmızıkartlar:

Garajlartaçspor: Yunus-Rıdvan (Dak.87)

 

 

Yorumlar (0)