Süper Amatör kümede Play-off kura çekiminde dün Kaynarca'da yaşanan olayları değerlendiren ASKF Başkanı Hüseyin Kama  “ amatör futbolda dibe vurduk “ Dedi." />

Hüseyin Kama; 'Bu Ayıp Bize Yeter'

Süper Amatör kümede Play-off kura çekiminde dün Kaynarca'da yaşanan olayları değerlendiren ASKF Başkanı Hüseyin Kama  “ amatör futbolda dibe vurduk “ Dedi.

1. Amatör 01.04.2013, 16:57
Hüseyin Kama; 'Bu Ayıp Bize Yeter'

Süper Amatör kümede Play-off kura çekiminde dün Kaynarca'da yaşanan olayları değerlendiren ASKF Başkanı Hüseyin Kama  “ amatör futbolda dibe vurduk “ Dedi.

 

Süper Amatör kümede Play-off’a kalan 6 Takım arasında tek devre lig usulü oynanacak maçların kuraları bguün saat 14.00’da Amatör Evi’nde çekildi. Kura çekimine takımları temsilen yöneticiler ve Askf Başkanı Hüseyin Kama ile Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan katıldılar.

 

Kura çeki öncesinde bir konuşma yapan Askf Başkanı Kama Kaynarca’da meydana gelen olaylar ile ilgili üzgün olduğunu belirtirken “ amatör futbolda dibe vurduk “ Dedi. Olayların olacağı daha öncesinden bilindiği halde Kaynarca Belediye Başkanı’nın güvence vermesi ve maçın illa da Kaynarca’da oynanmasını istemesi üzerine maçın Kaynarca’ya alındığına dikkati çeken Kama “ Sakaryaspor’un maçında 5.000 Seyirciye 400 Polis görevlendirilirken, 200 seyircili maça 100 Küsür polis görevlendirildi, bu ayıp ta bize yeter “ Diye konuştu.

 

HABER: SIRRI ŞANLI

Yorumlar (5)
kemalcebeci 11 yıl önce
SYN.HÜSEYİN KAMA VE ALİ ARSLAN BEN DÜN OLAYLI MAÇTA BİZZAT ORADAYDIM AMA 100 TANE POLİS ORTALIKTA GÖREMEDİM..KAPISI VE TEL ÖRGÜLERİ YETERSİZ OLAN VE BÖYLESİNE ÖENMLİ VE SIKINTILI OLACAĞI BİLİNEN MAÇI BURAYA VERMEK CİNAYETTİR.BELEDİYE BAŞKANININ GÜVENCESİ OLSA DAHİ SİZLER ASKF OLARAK ÖNÜNE GEÇEBİLİRDİNİZ..BUGÜN ORADAN BİR CENAZE ÇIKMADIYSA BU BİR ŞANSTIR.ELLERİMİZİ BAŞIMIZIN ARASINA ALIP DÜŞÜNELİM.
kalayacı 11 yıl önce
bile bile bizi ölüme gönderen hüseyin kama ve ali arslann müsait bi yerine mum yakabilirler
doğrular 11 yıl önce
Bu olaylar her hafta oluyor ne yazıkkı federasyonun ceza vermemesi herhangi bi açıklamada bulunmaması takımların haklarını savunmaması bu olaylara davetiye çıkarıyor.Sakarya amatörun gelişmesi için hicbir projesi olmayan gunu kutaran bir federasyon.olay çıkaran yerleri bildiği halde hiçbir karar alamayan almak istemeyen koltuğumu kaybederim düşüncesi sakarya amatorune ciddi zarar vermektedir
izleyici 11 yıl önce
BEYLER SEYİRCİ VE KULÜPLER OLARAK KENDİMİZİ DÜZELTELİM BOŞ SALLAMAYALIM..BÖYLE YAPANLAR KİM OLURSA OLSUN AYRIŞTIRILMALIDIR FUTBOLDAN KARATE VS. SPOR YAPSINLAR ONLAR..KÜLÜPLER OLARAK OLAYLARA HEP BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ
ferhan 11 yıl önce
HAKKI VE ADALETİ HAKKANİYETLE UYGULARSAK FUTBOLU VE FUTBOL SEYİRCİSİNİ, FUTBOL TERÖRİSTİNDEN VE TERÖRE ZEMİN HAZIRLAYAN YÖNETİCİLERDEN KURTARABİLİRİZ. SADECE KOLTUK SEVDASINDAN VAZGEÇİP HAK VE ADALET YOLUNDA KARARLAR ALMAK MİLLİ TAKIMI BİLE KURTARABİLİR..HAKEMLERİ DE TABİKİ CESARETLİ VE ADİL OLMAYA DAVET EDİYORUM..SÜPERLİGTE NE SAKARYADA HAKEM NEDE TAKIM YOK..BİR DÜŞÜNÜN!!!