İnci'den Hendek Gençlikspor'a destek sözü!

Geçen yıl küme düşen Hendek'in güzide takımlarından Hendek Gençlik spor kulübünü sırtlayan yeni yönetim, Hendek Belediye başkanı Ali İnci'yi ziyaret ederek projelerini anlattılar ve destek beklediklerini söylediler.

1. Amatör 28.06.2013, 12:43
İnci'den Hendek Gençlikspor'a destek sözü!

Geçen yıl küme düşen Hendek'in güzide takımlarından Hendek Gençlik spor kulübünü sırtlayan yeni yönetim, Hendek Belediye başkanı Ali İnci'yi ziyaret ederek projelerini anlattılar ve destek beklediklerini söylediler. Ziyarete başta kulüp başkanı Aysan Küskü, ikinci başkan Özcan uzun, antrenör Cemil Bayrak, antrenör Arslan Taşkın ile birlikte kulübün diğer yöneticileri katıldılar.

Hendek Gençlik Spor yöneticilerinden gelen isteklere kayıtsız kalmayan Hendek Belediye başkanı Ali İnci, sporu çok sevdiğini, ilçe genelinde bir çok futbol kulüpleri bulunduğunu ve eldeki imkanlar ölçüsünde birini diğreinden ayırt etmeden hizmet vermeye çalıştıklarını vurguladı.

Başarıyı kısa vadede aramayın

Başkan İnci, insanların sağlıklı yaşamları için spor yapmalarını isteyerek, " Hendek olarak biz sporun her dalında kıskandıran başarılara imzamızı attık ve bu anlamda Hendek bir markadır. Karateden Voleybola, güreşten Muay Thai sporuna kadar her türlü sporsal faaliyetlerin ilçede yapıldığını ve hepsinede belediye olarak maddi ve manevi katkılarda bulunduğunu ifade eden başkan inci; "şunu unutmayınız ki bizler sporun yapılmasından yanayız , futbol kulüplerimiz günlük başarıların peşine takılmasınlar başarı için uzun vadeyi hedef seçmeliler. Şampiyonluk uğruna takıma dışarıdan yüksek paralar verilmek sureti ile yabancı futbolcuların alınmasının doğru olmadığına inanıyorum. İlçemiz bir sporcu yatağı, o halde neden dışarıdan oyuncu alınır bunu anlamak mümkün değil. O nedenle vereceğinizi kendi çocuklarımıza verelim, onlarda becerilerini göstersinler. Şimdiden ifade ediyorum kendi çocuklarımıza güvenelim ve onları yetiştirelim. Yoksa dışarıdan alınacak sporculara verecek paramız yok. Eğer sizinde yoksa mesele çözülmüştür" diyerek Hendek Gençlik Spor yönetimini tebrik etti ve başarılar diledi.


30.000 Tl maddi destek sözü

Başkan İnci, ilçede çok sayıda futbola yönelik spor kulüpleri olduğunu , hiç birini diğerinden ayrı tutmak gibi bir düşünceye sahip olmadığını belirterek; sezon başlangıcında Hendek gençlik Spor kulübüne 30.000 Tl maddi destek sözü verdi.

İnci'ye 54 yazılı forma
Hendek Belediye başkanı Ali İnci'nin bu desteğinin kulüpleri adına sevindirici bir destek olduğunu ifade eden yöneticiler başkan inci'ye 54 yazılı Hendek gençlik spor formasını hediye ederek teşekkür ettiler.

HABER Ahmet çileci

Yorumlar (0)