İsmet Buruşoğlu :  Yolumuza devam ediyoruz

Kuyudibibarborosspor Kulübü başkanı İsmet Buruşoğlu bu hafta kazadıkları 3 puan ile üst sıralar iddialrını devam ettirdiklerini belirterek “ Yolumuza devam ediyoruz." />

banner212

banner211

Kuyudibi Barborossporda 3 Puan sevinci

İsmet Buruşoğlu :  Yolumuza devam ediyoruz

Kuyudibibarborosspor Kulübü başkanı İsmet Buruşoğlu bu hafta kazadıkları 3 puan ile üst sıralar iddialrını devam ettirdiklerini belirterek “ Yolumuza devam ediyoruz.

1. Amatör 06.11.2012, 09:45
Kuyudibi Barborossporda 3 Puan sevinci
banner218

İsmet Buruşoğlu :  Yolumuza devam ediyoruz

Kuyudibibarborosspor Kulübü başkanı İsmet Buruşoğlu bu hafta kazadıkları 3 puan ile üst sıralar iddialrını devam ettirdiklerini belirterek “ Yolumuza devam ediyoruz.” Dedi. Başkan Buruşoğlu Hendekboğazspor  karşısında aldıkları 2-1 lik galibiyete çok memnun olduğunu belirterek şöyle konuştu. “ Kendi işimize bakıyoruz. Maç öncesi,maç içi ve sonrası bizim uğraşımızın dışında.Sahaya çıkıyoruz ve maçımızı oynuyor ,puanlarımızı alıyoruz bundan da çok memnunuz. Teknik heyetimi ve Futbolcularımı kutluyorum.”

Hüseyin Sürün : Daha iyi olacağız

Kuyudibibarborosspor antrenörü Hüseyin Sürün ligte oynadıkları maç sayısının 4 olduğunu belirterek “ henüz işin başındayız, şu anda istediğim futbolu yeni yenisahaya yansıtıyoruz ilerleyen haftalarda daha iyi olacağız “ şeklinde konuştu. Hüseyin Sürün  Futbolcularının oyun içindeki performans larından çok memnun olduğunuda sözlerine ekledi.

 


 

banner220
Yorumlar (0)