2.Amatör Küme'de 1.Hafta programı

Bu hafta sonu başlayacak olan Sakarya 2.Amatör Küme'de ilk hafta müsabaka programı açıklandı

2.Amatör 07.05.2014, 13:34 10.05.2014, 09:41 SporExpres
2.Amatör Küme'de 1.Hafta programı

Bu hafta sonu başlayacak olan Sakarya 2.Amatör Küme'de ilk hafta müsabaka programı açıklandı

MERKEZ 1        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
  Bay ATILGANSPOR Bay  
10.5.2014 18:00 Karaman Suni  SAKARYAKARADENİZ SAKARYACADDESİ  
11.5.2014 15:00 Erenler Suni  KOCADÖNGELSPOR TAŞLIKİDMANYURDU  
11.5.2014 17:30 Sapanca SAKARYAAKADEMİK HACIMERCANSPOR  
         
MERKEZ 2        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
10.5.2014 20:00 Erenler Suni  ÇAYBAŞIFUADİYE GÖKTEPESPOR  
10.5.2014 18:00 Erenler Suni  YEŞİLLERGENÇLİK MEŞELİSPOR  
10.5.2014 16:00 Erenler Suni  SAKARYASHÇEK SAKARYAGÜCÜ  
  Bay ÇATALKÖPRÜSPOR Bay  
         
MERKEZ 3        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
10.5.2014 17:30 Hendek HENDEKBOĞAZ GAZELLERSPOR  
10.5.2014 20:00 Karaman Suni  OZANLARGÜCÜ BÜYÜKYANIKSPOR  
11.5.2014 18:00 Karaman Suni  EVRENSPOR YAZLIKSPOR  
11.5.2014 20:00 Karaman Suni  ORMANGENÇLİK 32EVLERSPOR  
         
PAMUKOVA        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
10.5.2014 15:30 Pamukova KEMALİYESPOR CİHADİYESPOR  
10.5.2014 17:30 Pamukova PAMUKOVAAKHİSAR HAYREDDİNSPOR  
10.5.2014 17:30 Mekece İSABALIGENÇLİK MEKECESPOR  
         
BOĞAZ        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
11.5.2014 19:00 Erenler Suni  BOĞAZKÖYSPOR GEYVEGENÇLİKSPOR  
11.5.2014 17:00 Erenler Suni  KIZILKAYASPOR GEYVESAFİBEYSPOR  
  Bay BAĞLARBAŞI    
         
KUZEY        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
11.5.2014 16:00 Kocaali Suni  KURUDERESPOR DARIÇAYIBELDESPOR  
11.5.2014 18:00 Kocaali Suni  KUYUMCULUSPOR GÖLKENTSPOR  
11.5.2014 20:00 Kocaali Suni  KARASUGÜVEN KAYNARCASPOR  
         
AKYAZI 1        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
11.5.2014 17:30 Erdoğdu VAKIFSPOR AKYAZIAKINSPOR  
11.5.2014 15:30 Altındere YUVALAKSPOR BEDİLKAZANCI  
11.5.2014 17:30 Altındere HARUNUSTASPOR KÜÇÜCEKBELDE  
         
AKYAZI 2        
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım Sonuç
10.5.2014 15:30 Kuzuluk Suni  ASKUZULUKSPOR HASANBEYSPOR  
10.5.2014 17:30 Kuzuluk Suni  KUMKÖPRÜSPOR ERDOĞDUSPOR  
  Bay HOCAKÖYDOĞAN Bay  

Yorumlar (0)