Karapınar lider bitirdi

Sakarya 2.Amatör Lig G grubu 7. Hafta müsabakasında Kuyumculuspor ile 1967 Karapınarspor karşı karşıya geldi. Müsabaka kırmızı siyahlı ekibin 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.

2.Amatör 24.06.2024, 15:42 Alperen Durmuşkaya
Karapınar lider bitirdi

HIZLI BAŞLADILAR

Sakarya 2.Amatör Lig G grubu 7. Hafta müsabakasında Kuyumculuspor ile 1967 Karapınarspor karşı karşıya geldi. Müsabakaya etkili bir başlangıç yapan Karapınar Samet Umut’un attığı şık gol ile skoru 0-1’e getirdi. Erken gelen golün etkisi ile rakibini baskıya alan kırmızı siyahlı ekip golcü oyuncusu Samet Umut ile farkı ikiye çıkarttı. Müsabakanın ilk yarısının geride kalan kısımlarında başka gol olmayınca ilk yarı 0-2 Karapınar üstünlüğü ile sona erdi.

ŞANS VERMEDİLER

Karşılaşmanın ikinci yarısına kaldığı yerden devam eden kırmızı siyahlı ekip Arda İbrahim’in ayağından bulduğu gol ile durumu 3-0’a getirdi. Bu golden sonra oyunun kontrolünü ele alan Karapınar farkı açmak istese de aradığı golü bulamadı. Müsabakanın son dakikalarında bir gol bulan Kuyumculuspor farkı ikiye indirse de yeterli olmadı. Karşılaşmanın geride kalan dakikalarında başka gol olmayınca müsabaka Karapınar’ın 1-3 üstünlüğü ile sona erdi. Karapınar bu galibiyet ile grubu 15 puan ile lider bitirerek Play-Off’a yükseldi.

Yorumlar (0)