Büyükşehir Basketbol destek bekliyor

Mondi Melikşah Üniversitesi maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, “Tüm basketbol severleri 30 Mart Pazartesi günü, saat 14.30’da Serdivan Spor Salonu’na bekliyoruz” dedi.

Basketbol 26.03.2015, 16:48 26.03.2015, 16:49 SporExpres
Büyükşehir Basketbol destek bekliyor

 Mondi Melikşah Üniversitesi maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, “Oynadığımız tüm maçlarda bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın bu kritik mücadelede de desteklerini bekliyoruz. Tüm basketbol severleri 30 Mart Pazartesi günü, saat 14.30’da Serdivan Spor Salonu’na bekliyoruz” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 30 Mart Pazartesi günü, Serdivan Kapalı Spor Salonu’nda Kayseri temsilcisi Mondi Melikşah Üniversitesi Basketbol Takımı ile karşılaşacak. Kritik maç öncesi açıklamalarda bulunan Basketbol Şube Başkanı Akgün Altuğ, “Play-off mücadelesi veren Mondi Melikşah Üniversitesi maçını da kazanarak zirve yarışımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

Şampiyonlukla Tamamlayacağız

Altuğ, “Biz daha ilk gün yola çıkarken ‘şehrin bir de basketbol takımı olsun’ anlayışı ile hareket etmedik. Sakarya’da ciddi bir basketbol potansiyeli olduğunu biliyorduk. İyi bir başlangıç yaptığımız zorlu lig maratonunu şampiyonlukla tamamlayacağımıza inanıyoruz. Şehir olarak Büyükşehir’in şampiyonluğu için kenetlenmiş durumdayız. İnşallah zorlu play-offlar sonrası önümüzdeki sezon Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek bir basketbol takımımız olacak” ifadelerini kullandı.

 

Taraftara Teşekkür

Taraftarların Büyükşehir’i hiçbir maçta yalnız bırakmadığına da dikkat çeken Akgün Altuğ, “Oynadığımız tüm maçlarda bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın bu kritik mücadelede de desteklerini bekliyoruz. Taraflarımızın gösterdikleri büyük destek için teşekkür ediyoruz. Biz takımımıza güveniyoruz. Mondi Melikşah Üniversitesi maçını kazanarak, şampiyonluk yolunda kayıpsız devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

Yorumlar (3)
ismail Gün 9 yıl önce
Kaç takım çıkıyor 1 lige
Bahadır kaya 9 yıl önce
Keşke bu msjim başkanimıza ulaşsa neden tatangalara kısıtlı sayıda kontejyan veriliyor küçük yada büyük salonun sadece 1 tribununu tatangalara verilse bizimkilerde takıma zarar vermicek birsekilde takimimizı desteklese mükemmel olur.
yusuf 9 yıl önce
2.takım çıkıyor