Bölgesel Lig Baraj maçı kesinleşti

Bölgesel Amatör Ligde grup maçları bugün oynanan müsabakalar ile tamamlandı.

Bölgesel Lig 21.04.2014, 10:24 21.04.2014, 16:04 SporExpres
Bölgesel Lig Baraj maçı kesinleşti
Bölgesel Amatör Ligde grup maçları bugün oynanan müsabakalar ile tamamlandı. Bugün alınan sonuçların ardından Karasuspor 44 puan ile Bölgesel Ligde kalmayı garantilerken Serdivanspor 43 puan ile Karasuspor'un gerisinde kalarak ligde kalma şansını baraj maçına bıraktı. Serdivanspor Baraj maçında Süper Amatör Play-off grubunu ikinci bitiren Sapanca Gençlikspor ile karşılaşacak.Çarşamba açıklanacakFutbol İl Temsilcisi Ali Arslan yaptığı açıklamada 23 Nisan Çarşamba günü yapılacak toplantının ardından Baraj maçının tarihinin kesinlik kazanacağını söyledi.

Öte yandan  Serdivanspor ile Sapanca Gençlikspor arasında oynanacak baraj maçının en gec 3 mayıs'a kadar oynanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Yorumlar (5)
ejder 10 yıl önce
forza sapancaspor (haramiler)
Sapancalı 10 yıl önce
artık sıra sapancasporumuzdadır.serdivan oynadıda ne oldu.umarım maçı sapancamız kazanır ve seneyede 3.lige çıkar.
Harami 10 yıl önce
İnşallah zeki başkan ve yusuf alemdar oyuna getirmez bizi her sene zarar gören biz oluyoruz burdan onlara sesleniyorum sapancaya akyazı maçında yapılan tezgahın aynısı yapılırsa eğer sayın Zeki Toçoğlu sapancaya girmek değil adım bile atamazsın..
kalaycili 10 yıl önce
serdivanspor daha agir basiyor sapancanin serdivandan tek fazlasi taraftar desteğidir futbol kalitesi olarak serdivan daha tecrübeli güzel bir mqc en önemlisi dostluk kazqnsin diyorum...
Sapancalı 10 yıl önce
serdivanda topçuların asılacağını sanmıyorum zaten balda oynadılar hevesini aldılar.ama bizitakım bala aç o yüzden biz bir adım öndeyiz bence.hakem faciası olmazsa alırız maçı.hatta bize torpil yapılmalı artık geçen yıl penaltılarla elenmiştik :)