banner212

banner211

10 Mayıs’ta sahaya iniyor

Bölgesel Amatör Lig’de sezonun haziran ayı başında başlamasının planlanması sonrasında Pamukova 1968’de çalışmalarına 10 Mayıs tarihinde start vermeyi amaçlıyor.

Bölgesel Lig 12.04.2020, 18:44 Erdem Yıldırım
10 Mayıs’ta sahaya iniyor
banner218

10 MAYIS’TA START

Pamukova 1968, Bölgesel Amatör Lig’de yaşanan belirsizlik sonrasında çalışmalarını evinde sürdürüyor. Federasyonun maçların haziran ayı başında start alabileceğini açıklaması sonrasında Pamukova 1968 Antrenörü Mehmet Atmaca da hazırlıklara bu tarihin netleşmesiyle birlikte 10 Mayıs tarihinde başlamayı planlıyor. Sakat ve askerden gelen oyuncuların da bu dönemde takıma katılmasıyla moral bulan mavi-beyazlı takımda tüm camia ilk olarak yer aldıkları ligde kalacaklarına inanıyor.

HEPSİNİ KAZANACAĞIZ

Pamukova 1968 Antrenörü Mehmet Atmaca, gözlerinin federasyonda olduğunu belirterek, resmi açıklamayla birlikte çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Antrenör Atmaca, “4 final maçımız kaldı. Ben oynayacağımız maçların tamamını kazanarak ligde kalacağımıza inanıyorum. Tüm müsabakaları rakiplerimizle oynayacağız. Hepsinden istediğimiz sonuçlarla ayrılacağımıza inanıyorum. Şuanda takım olarak olmasa da bireysel olarak iyi çalışıyoruz. Bu dönemi avantajımıza çevireceğiz” dedi. 

banner220
Yorumlar (0)