As Akyazıspor teknik direktörü Sait Okur 2." />

Bu takım Playoff oynamadan ligde kalır

As Akyazıspor teknik direktörü Sait Okur 2.

Bölgesel Lig 28.02.2013, 17:22
Bu takım Playoff oynamadan ligde kalır

As Akyazıspor teknik direktörü Sait Okur 2.yarı yapılan transferler sonrası takım kendisini toparlayıp güzel bir hava yakaladı dedi..

 

BAL Ligi 10.gurupta mücadele eden As Akyazıspor Antrenörü Sait Okur sezonun 2.yarısında yaptığı ara transferler sonrası Takımın oynadığı maçlardan puanlar kazandığını Futbolculara güven geldiğini belirtti.

Okur geriye 8 hafta kaldı. Hedefimiz Playoff oynamadan ligde kalmak. Önümüzdeki ilk 4 maçı kazandığımızda rahatlarız kalan maçlara.rahat çıkarız  Şampiyonluk için ilerideki günler ne getirir bilinmez bunu da göz ardı etmiyoruz dedi.

Sait Okur 2 sakat futbolcumuz var Santrafor Yusuf ve sağ açık Sinan tedavileri sürüyor bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Eskişehir maçına yetiştirmeye çalışıyoruz. Ayrıca Kalece ilhan,Ümit Dereli ve Zafer Gribal enfeksiyon nedeniyle rahatsız onlarında tedavileri devam ediyor.Bu olumsuzluklar inşallah bir an önce biter kadro kurma konusunda sıkıntı yaşamayız cezalı olan .Oğuzhan’ın cezası bitti bu hafta oynayacak dedi..

 

Okur Akyazının en büyük sorunu ise Alt yapı ben isterim ki As Akyazıspor’un iskeletini Akyazılı gençlerden oluşturalım. bizim çocuklarımız bu takımın iskeletini oluştursun ondan sonra lazım olan Futbolcuyu da dışarıdan transfer edelim bunun için bir an önce alt yapı çalışmalarını başlaması gerekiyor. İlçede geçlerin boş zamanlarında spor yapabilecekleri bir yer olursa bu gençler kötü alışkanlıklardan da uzak kalır topluma faydalı bireyler olurlar diye düşünüyorum dedi.

Alaattin ONUR

Yorumlar (0)