Bölgesel Amatör Lig 10." />

Çatalcaspor-Adapazarıspor:0-0

Bölgesel Amatör Lig 10.

Bölgesel Lig 03.03.2013, 17:55
Çatalcaspor-Adapazarıspor:0-0

Bölgesel Amatör Lig 10.Grupta Adapazarıspor deplasman da Çatalcaspor'un konuğu oldu. İki takım da girdikleri az sayıdaki fırsatları değerlendiremeyince mücadele başladığı gibi 0-0 bitti.

 

Çatalca Stadı’nda oynanan maça iki takım da kontrollü bir oyunla başladı. Konuk ekip ilk yarı boyunca savunmada çakılı bir oyun dizilişi ile mücadele ederek ortasahayı da birinci bölgeye yakın oynattı. İlk yarı boyunca gol için Çatalcaspor’un üzerine fazla gitmeyen Adapazarıspor ilk yarının son 15 dakikasında kıpırdanarak gole yaklaştı. Ancak 34.  dakikada yaklaşık olarak 25 metreden gelen vuruş direkte  patlayınca Adapazarı gole en çok yaklaştığı pozisyondan da sonuç alamadı.

 

Maçın ikinci yarısında her iki takım da kontrol oyununa devam etti. Hem Çatalca’nın hem de Adapazarı’nın benzer bir şekilde alan savunmasıyla mücadele etmesi maçın taktik mücadelesi şeklinde geçmesine neden oldu. Adapazarı son bölümde yüklenmek istemesine rağmen üçüncü bölgede istediği etkinliği gösteremedi. Bu  sonuçla Adapazarı liderlik koltuğunu da Çatalca Stadı’nda bırakmak zorunda kaldı.

 

Stat: Çatalca

Çatalcaspor: Serhan, Musa, Murat, Önder, Sedat, Cenk, Oğuzhan, Mehmet Resul, Mustafa, Burçak, Ömercan

Yedekler: Serhad, Ozan, Nana, Osman, İsmail Fatih, Soner, Ömer

Adapazarıspor: Halil, Aytaç, Lütfü, Tolga, Nizamettin Kemal, Hakan, Orçun, Okan, Semih, Çağrı, Metin

Yedekler: Mustafa, Tamer, Erdi, Metin, Birkan, Harun, Yasir

Gol: Yok

Haber ve Fotoğraflar: İskender KORDU

Yorumlar (1)
Necmi 11 yıl önce
7 puan farkı koruyamayıp üstelik liderliği ve 3.lig hayallerini boşa çıkaran Hikmet sevindik hoca Adapazarısporu daha fazla üzüldük yapmadan ve derhal istifa etmelidir.Üç yıldır birşeyi başaramayan hocadan hayır gelmez.Yol yakınken Adapazarıspor yönetimi neşteri vurmalıdır.