Hendekspor başkan arıyor

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Hendekspor’da yapılan kongrede yeterli çoğunluk sağlanamadığı için kongre 7 Hazirana ertelendi.

Hendekspor başkan arıyor

7 HAZİRAN

Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde istediği sonuçları alamayan Hendekspor’da yeni sezon öncesi başkan arayışı başladı. Mavi siyahlı ekipte Hüdaverdi Bahadır’ın aday olmayacağını açıklaması ile başkan arayışına giren Hendekspor’da  ilik kongrede aday çıkmaması ve yeterli  çoğunluğun sağlanamaması ile kongre ertelendi. Kongre 7 Haziran Cuma günü saat 18:00 ‘da Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı Salonunda gerçekleşecek.  Yeni bir yapılanma ile sezona başlamak isteyen Hendekspor’da  kulüp başkanlığı için Zafer Çakmak’ın aday olmayı düşündüğü gelen bilgiler arasında.

HÜSRANA UĞRADILAR

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Hendekspor’da  şampiyonluk hedefi dışında kalması ve yapılan  maliyetli transferlerin ardından şampiyonluk yarışından kopması taraftarları ve yönetimi hüsrana uğratarak 3. Lig özlemini sürdürmüştü. Yeni yönetimin başarısızlık ile geçen iki sezonun ardından nasıl bir yapılanma ile sezona başlayacağı merak ediliyor. 

Yorumlar (0)