Karasu'da belirsizlik sürüyor

Bölgesel Amatör Ligin son ermesi ile birlikte kongre kararı alan Karasuspor’da henüz bir başkan adayı başkanlık görevi için adaylığını açıklamadı.

Karasu'da belirsizlik sürüyor

ADAY YOK

Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta ligin ikinci yarısında gösterdiği başarılı performans ile rakibi Arifiye Kalaycıspor’un sıralamada üstünde bitirerek baraj müsabakası oynamaya hak kazanmış Play-Aout müsabakasında Serdivanspor’u yenerek ligde kalmayı başarmıştı. Sezonun sona ermesi ile kongre kararı alan sarı kırmızlı ekip henüz bir başkan adayı bulamadı. Mevcut başkan Hasan Özkan’ın aday olmayacağını açıklamasının ardından kongre tarihine sayılı günler kala henüz bir başkan adayının çıkmaması kulübü belirsizliğe itmeye devam ediyor.

DESTEK OLACAĞIM

Karasuspor Kulüp Başkanı Hasan Özkan, “  Kongre tarihi 4 Haziran şuana kadar Karasuspor kulüp Başkanlığı için adaylığını açıklayan kimse olmadı. Ben aday olmayı düşünmüyorum. Manevi olarak çok yıprandım. Ama yeni gelen yönetime her zaman destek olacağım. Karasuspor bu ilçenin en büyük markasıdır.

ZORU BAŞARDIK

Karasuspor Kulüp Başkanı Hasan Özkan, “   Bu sezon bizim için zor bir sezon oldu. Lige kötü bir başlangıç yaptık. Herkesin gözünde takım küme düştü gözü ile bakıldı. Ama Antrenörümüz Serdar Ergelen ve futbolcularımız büyük bir başarıya imza atarak takımı ligde tutmayı başardı. Onlara sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

POTANSİYEL VAR

Karasuspor Kulüp Başkanı Hasan Özkan, “  Karasu İlçesi olarak profesyonel ligi kaldıracak kapasiteye sahibiz ama ne yazık ki yeterli destek olmadığı için bunu başaramıyoruz. Karasuspor en büyük STK’dır bu ilçe ve Karasuspor her zaman en iyisini hak ediyor. Umarım ilerleyen yıllarda Karasuspor üst liglerde olacaktır” dedi.

Yorumlar (1)
Karasu 54 2 hafta önce
Bı karasulu olarak seyrettigim play-off turu maçlarında gördüğüm serdivansporun 5 numaralı stooerin bir an önce kkarasu spora alınmasından yanayım çok iyi çok yetenekli