Karasuspor'da ana sponsor Emre Filizfidanoğlu

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor yeni sezon öncesi yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Sarı kırmızılı ekip Filizfidanoğlu İnşaat’ın sahibi Emre Filizfidanoğlu ile ana sponsorluk için anlaştı.

Karasuspor'da ana sponsor Emre Filizfidanoğlu

ANLAŞMA SAĞLANDI

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor yeni sezon öncesi maddi açıdan da güçlenmeye devam ediyor. İlçede kulübün yaşaması için yeni sponsorluk anlaşmalarına imza atan sarı kırmızılı yönetim ana sponsorluk için Emre Filizfidanoğlu’nun sahibi olduğu Filizfidanoğlu inşaat ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. Yapılan anlaşmada Karasuspor Kulüp Başkanı Hasan Özkan, Karasuspor Kulüp Başkan Yardımcısı Cihat Ekşioğlu, Karasuspor eski takım kaptanı Semih Bayrak, yönetici Ercan Arslan anlaşmada hazır bulundu.

YALNIZ BIRAKMADI

Karasuspor Kulüp Başkanı Hasan Özkan, “  Yeni sezon öncesi ana sponsorluk için Karasu’nun değerli iş adamı Emre Filizfidanoğlu ile anlaşma sağladık. Kendisi bu zamana kadar kulübümüze maddi, manevi destek olmuştur. Bu sezonda bizi yalnız bırakmadı. Kendisine yönetim olarak teşekkür ediyoruz.

İMZA ATACAĞIZ

Emre Filizfidanoğlu, “ Karasuspor İlçemizin en büyük markası bizde bu sezon takımımızın yanında olduk. İnşallah hep birlikte güzel işlere imza

Yorumlar (1)
Yalan haber 2 hafta önce
Yalan haber