Karasuspor'da transfer harekatı

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını hız verdi. Sarı kırmızılı ekip iç transferde 4 isim ile anlaşırken dış transferde bir ismi kadrosuna kattı.

Karasuspor'da transfer harekatı

İSKELET KORUNUYOR

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız verdi. Sarı kırmızılı ekip stoper Özkan Sahip, orta saha Yunus Özkan, forvet Ozan Demiralay ve kanat oyuncusu Ömer Sina Aygün ile yeniden anlaştı. Kuzey ekibi dış transferde ise kaleci Tayyip Günday ile anlaşma sağladı. Antrenör Serdar Ergelen’in raporu doğrultusunda transfer çalışmaları sürdürürken kadrosuna forvet, orta saha, stoper ve bek transferi yapacağı gelen bilgiler arasında. Sarı kırmızılı ekip başarılı forvet oyuncusu Ömer Taşkın ile yeniden anlaşmak için görüşmelerini sürdürüyor.

TAKVİYE YAPACAĞIZ

Karasuspor Antrenörü Serdar Ergelen, “  Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarımız sürüyor. İç transfere şuan önem veriyoruz. Kemik kadromuzu koruduktan sonra dış transferde hızlanarak sezona hazır bir kadro ile girmek istiyoruz. Gerekli bölgelere takviyeler yaparak tüm Karasu halkına iyi bir Karasuspor izleteceğiz” dedi.

Yorumlar (0)