Özkan devam dedi

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor Kulüp Başkanı Hasan Özkan yeni sezonda Başkanlık görevine devam edeceğini açıkladı.

Özkan devam dedi

START VERİLDİ

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor Kulüp Başkanlığı görevinden geçtiğimiz günlerde istifa ettiğini açıklayan ve kongrede aday olmayacağını belirten Hasan Özkan sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile Kulüp Başkanlığı görevine devam edeceğini duyurdu. Sar kırmızılı ekip yeni sezon çalışmalarına start  verirken geçen sezon takımın ligde kalmasında büyük etken gösteren Antrenör Serdar Ergelen ile yeni sezonda da yola  devam edecek.

ARMA İÇİN

Karasuspor Kulüp Başkanı Hasan Özkan, “ Sezon başı aldığımız kongre kararı nedeniyle Karasuspor başkanlığına talip olmadığı için ben ve Serdar hocam Karasuspor yaşaması için daha  öncede yaşanan sorunlardan dolayı  yeniden Kulüp Başkanlığı görevine devam etme kararı aldım.  O yüzden bismillah diyerek armayı yaşatacağız.  Gerçek olan tek şey oda Karasuspor  menfaatleridir.  Biz bize yeteriz, herkesi bu oluşumda çorbada tuzu bulunmaya davet ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)