31.12.2011, 06:28

Bu kadarı fazla!

Önceki gece Oktay Sarı nın hazırlayıp sunduğu Sporyum programını izliyordum. Teknik Direktör Şaban Yıldırım katıldı programa. Güzel şeyler anlattı. Dinledik.
Daha sonra Sakaryalı bile olmayan, Cihan Yıldıran telefonla canlı yayına bağlandı. Çok kibar girdi konuşmaya, altından bir şey çıkacağını anlamıştım. Daha sonra tahmin edilmeyecek kadar kabalaştı. Bu akşam yapılan toplantı sonucu Şaban Yıldırım ı görevden aldık demesiyle kan beynime sıçradı.

Beni bilen bilir. Gazeteciden çok Sakaryaspor taraftarıyım. Duygularımı taraftar gibi açıklar, öyle konuşurum.
Başlayalım yönetimden.

Herkes görevini yapacak diye açıklama yaptınız. Siz görevinizi yaptınız mı Başa geldiğinden beri ne yaptınız SakaryasporSu projesi mi Ya da Sakaryacell Şampiyonluk primlerini bile ödemeyemediğinizi bilmiyor muyuz Maçları hocalara izlettiriyormuşunuz. Kulübeye kimi aldınız da Şaban Yıldırım sahaya koymadı demezler mi adama Taktik hatalar olmuştur. Her takımda olur. Her hoca yapabilir. Yeri geldi bizde eleştirdik. Ama bu gerçekten çok fazla!

Peki siz değil miydiniz 6 ay ödemediğiniz 35 bin TL iddia parası yüzünden Sakaryaspor u 700 bin TL zarara uğratan.

Hanginiz Sakaryaspor için evinizi satılığa çıkardınız
Her işin bir raconu vardır. Canlı yayında teknik adamı kovmakta neyin nesi Bu haksızlığı, bu ayıbı geçen sezon takımı şampiyon yapan Şaban Hoca ya nasıl yaparsınız

Yönetimde o kadar Sakaryalı varken, İstanbullu Cihan Yıldıran neden telefonla bağlanıp bunu nasıl açıklar. Cihan Yıldıran kimdir İçinizde o kadar Sakaryalı var. Hiç biriniz cesaret mi edemediniz yoksa

Şaban Yıldırım ile anlaşamıyorsanız, genel kurulu kazanırsınız, ondan sonra masaya oturur Hocam seninle yola devam etmek istemiyoruz dersiniz. Bu da fazla ya neyse!

Bugüne kadar taraftar da arkanızdaydı, basın da. Akşam ki rezillikten sonra, biraz Sakaryasporlu olan sizin arkanızda durmayacaktır. Bizi Türkiye ye Canlı yayında teknik adam kovan ilk kulüp olarak rezil ettiniz. Lütfen derhal sizde istifa ediniz!
Yorumlar (0)