24ncü Olgunlar Turnuvası 4.Akşam maçları
Sakarya 24ncü olgunlar turnuvası dördüncü akşam maçları devam etti.

Akyazı Yenicami Esnaf: 3-Bosna Şahinpen: 4

Hakem: Beytullah Öztürk

Akyazı Yenicami Esnaf: Osman Mangıroğlu, Hasan Akcan, Coşkun Çıvkın, Mehmet Temizalay, Ömer Uluköylü, Ayhan Özcan, Şeref Baştan, Osman Özdağ, Yusuf Nalçacıoğlu, Ömer Turgut, Süleyman Bayram

Antrenör: Asım Sarıçizmeli

Bosna Şahinpen: Ferruh Bayram, Haluk Tok, Rasim Dorak, Hasan memiş, Cevat Koç, Ömer Akdeniz, Mustafa Karaçelik, Asım Dorak, Murat Alan, Şemsettin Çınar, Ayhan Cengiz

Antrenör: İsmail Uzekmek

Goller: Dk.3-8 Osman Özdağ, Dk.30 Şeref Baştan (Akyazı Yenicami Esnaf), Dk.15-19 Asım Dorak, Dk.21 Rasim Dorak, Dk.47 Cevat Koç (Bosna Şahinpen)

Sarı Kartlar: Dk.11 Mehmet Temizalay (Akyazı Yenicami Esnaf), Dk.22 Hasan Memiş (Bosna Şahinpen)

---

Suev İnşaat: 7-TAV Holding: 4

Hakem: Tunahan Öztürk

Suev İnşaat: Volkan Keskin, Turan Taşkın, Haydar Koç, Emre Numan Bayrakoğlu, Cavit Salpat, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Erkan Arslan

Antrenör: Ayhan Yeniay

TAV Holding: Uğur Beler, Ertugan Özkan, Engin Uğurkan, Volkan Küpçü, Erol Alemdar, Ahmet Kurt, Erdem Uğurkan, Alper Günaydın

Antrenör: Fatih Kanbur

Goller: Dk.4-9 (Pen) Volkan Küpçü, Dk.31 Emre Numan Bayrakoğlu (K.Kalesine) Dk.32 Ahmet Kurt (TAV Holding), Dk.17 Turan Taşkın, Dk.22-39 Haydar Koç, Dk.26-37 Emre Numan Bayraktaroğlu, Dk.30 Güngör Açıkgöz, Dk.48 Cavit Salpat (Suev İnşaat)

Sarı Kart: Dk.43 Ertugan Özkan (TAV Holding)

---

Aygünler Bellona: 9-ASKF: 1

Hakem: Beytullah Öztürk

Aygünler Bellona: Ender Özdemir, Ferdi Tapşın, Cemil Kocacık, Bülent Uyarım, Hakan Çağlı, Ayhan Çetin, Recai Yan, Selahattin Kıyak, Erol Tolga, Yavuz Güven Şahin

Antrenör: Muammer Alataş

ASKF: Ali Arslan, Abdülvahap Karagüzel, Mehmet Yelken, Yılmaz Kuzey, Halit Demiray, İsmail Ergül, Hüseyin Bilgiçli, Hasan Öksüzali, Mahmut Güzel, Tezcan Demir

Antrenör: Şefik Kır

Goller: Dk.2 Recai Yan, Dk.4-14 Erol Tolga, Dk.6-37 Sebahattin Kıyak, Dk.15 Hakan Çağlı, Dk.17 Yavuz Güven Şahin, Dk.27 Ayhan Çetin, Dk.42 Cemil Kocacık (Aygünler Bellona), Dk.29 Hüseyin Bilgiçli (ASKF)

---

İki Yıldız Çamaşırları: 4-Tatangalar: 2

Hakem: Tunahan Öztürk

İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, İlhan Acar, Mustafa Kocabey, Yusuf Çelik, Sedat Altıntaş, Yalçın Şaşı, Bekir Bildik, İrfan Dal

Antrenör: Kağan Kocabey

Tatangalar: Hakan Kasım, Arif Gökbayrak, Adil tank, Olcay Meriç, Fuat Ersöz, Recep Erol Kurtul, Hasan Er

Antrenör: Ufuk Korhan Kaşlı

Goller: Dk.3-44 Fuat Ersöz (Tatangalar), Dk.10 Yalçın Şaşı, Dk.18 Sedat Altıntaş, Dk.35-39 Mustafa Kocabey (İki Yıldız Çamaşırları)

Sarı Kart: Dk.43 Bekir Bildik (İki Yıldız Çamaşırları)

---

Simge Eşarpları: 2-Tarım Kredi: 1

Hakem: Sercan Dildar

Simge Eşarpları: Zeki Dönmez, Hasan Altıntaş, Tamer Arancı, Suat Muratdağı, Akif Arslan, Yusuf Örengül, Erdinç Tuğralı, Fuat Karadağ, Aydın Alkan

Antrenör: Behçet Rurak

Tarım Kredi: Haludun Memiş, İbrahim Menteşe, Ali Kudu, Yüksel Kadıoğlu, Resul Nebioğlu, Salih Şimşek, Turgut Kurt, Abdullah Şentürk, Yılmaz Pehlivan

Antrenör: Recai Benli

Goller: Dk.5 Turgut Kurt (Tarım Kredi), Dk.21 Suat Muratdağı, Dk.34 Yusuf Örengül (Simge Eşarpları)

Sarı Kart: Dk.34 Abdullah Şentürk (Tarım Kredi)

---

Sapanca TGM: 4-Reisoğlu Restoran: 2

Hakem: Sercan Dildar

Sapanca TGM: Süleyman Yetim, Salih Yıldız, Murat Şimay, Osman Sağır, Recep Koşar, Osman Kösemen, Aydın Şahin, Ferhat Öztaş

Antrenör: Fahrettin Karadağ

Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Koray Avcı, Yusuf Açıkyürek, Erkan Kılıç, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.8 Ferhat Öztaş, Dk.11 Salih Yıldız, Dk.18 Osman sağır, Dk.21 Aydın Şahin (Sapanca TGM), Dk.17 Erkan Kılıç, Dk.30 Engin Bıyık (Reisoğlu Restoran)

---

Turnuvada Program

14 Haziran Perşembe

Saat 18.00 Kahve Diyarı Köşk-Türk Temizlik (Genç Olgunlar A Grb.)

Saat 19.00 Mramor Oluk Sistemleri-ASKF (Yaşlı Olgunlar)

Saat 20.00 Burakcan İnşaat-AR Metal (Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 Paksan Kireç-Göçmenspor (Olgunlar A Grubu)

Saat 22.00 Odabaş Kuyumculuk-Erenler Belediyesi (Yaşlı Olgunlar)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Ayan İnşaat (Olgunlar B)

---

15 Haziran Cuma

Saat 19.00 Aygünler Bellona-Eski Reji (Yaşlı Olgunlar)

Saat 20.00 Akyazı Semazen Etbalık-ASKF İnko İnşaat (Olgunlar A)

Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Reisoğlu (Genç Olg.B)

Saat 22.00 Kayar Steak House-SİNTAŞ (Genç Olgunlar B Grubu)

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-SASKİ (Olgunlar B Grubu)

---

 

 

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.