banner207

Erenler'de B grubunda hesaplar başladı
5 nci Erenler Olgunlar Futbol Turnuvasında gerçekleşen son karşılaşmalar sonrasında takımlar yarı final hesaplarını yapmaya başladılar.

 

Toplu Sonuçlar:

Ernaz  4    Özgenç Tarım  2

Erenler  3   Paksan Kireç  5

Uğur Ayakkabı & Nakit Gücü  4   Sintaş  7

Suev İnşaat  14   Çaykışla  5

 

B Grubu

Takım Adı                  O         G         B         M        A         Y         P

Suev İnşaat                 6          5          -           1          39        19        15

Paksan Kireç              5          4          -           1          33        16        12

Sintaş                          5          4          -           1          27        11        12

Ernaz                          5          3          -           2          25        25        9

Nakit Gücü                 5          2          -           3          25        29        6

Erenler                                    5          2          -           3          22        24        6

Özgenç Tarım             5          2          -           3          20        17        6

Berksen Temizlik        6          1          -           5          24        41        3

Çaykışla                      6          -           -           6          19        62        0

 

 

17 Mayıs Perşembe

19:30   Ertekin & Aydınlı nakliyat – Candan Bebe

20:30   Faydalı Kuyumculuk & Orfimo Mobilya – Rüstem Çiğ Köfte

21:30   Krinan Makina – Bozmetal Kışlaçay

22:30   Ada Fresh – Sakarya Marmara

 

18 mayıs cuma

19:30   Çaykışla – Ernaz

20:30   Suev İnşaat – Berksen Temizlik

21:30   Uğur Ayakkabı Nakit Gücü – Özgenç Tarım

22:30   Sintaş – Paksan Kireç

 

 

Ernaz  4    Özgenç Tarım  2

Hakem: Mustafa Öztürk

Saha: Erenler Spor Kompleksi

Ernaz  : Uğur**** Bahattin*** Bülent*** Erol*** Fatih*** Süleyman*** Tuncay*** Bayram*** Erol*** Menderes*  Engin****

Antrenör: Burhan Ak

Özgenç Tarım : Engin** Halil** Ayhan*** Ramazan** Hüseyin** Ümit*** Yaşar**** Engin** Tamer** Olcay**

Antrenör: Murat Tüter

Goller : dk 19 Erol dk 22-35 Engin dk 28 Erol ( Ernaz )  dk 12 Ümit dk 40 Yaşar ( Özgenç Tarım )

 

 

 

Erenler  3   Paksan Kireç  5

Hakem: Mustafa Öztürk

Saha: Erenler Spor Kompleksi

Erenler :  Haldun** Muharrem* Hasan** Nadir*** Hasan** Hasan** Erol** Birol** Semih**

Antrenör:  Muharrem Suel

Paksan Kireç: Serkan*** Şaban*** Cem*** Aytaç*** Kerim*** Orhan*** Sezai***

Antrenör: Çetin Arslan

Goller: dk 2-36 Nadir dk 17 Semih (Erenler) dk 3 Orhan  dk 22-48 Cem dk 39 Kerim dk 44 Aytaç (Paksan Kireç)

 

Uğur Ayakkabı & Nakit Gücü  4   Sintaş  7

Hakem: Yusuf Yıldırım

Saha: Erenler Spor Kompleksi

Uğur Ayakkabı & Nakit Gücü : Engin** Volkan*** Burak** Musa!! Davut**Mehmet** Yalçın** Vedat*** Nazmi** Yavuz*** Nihat** Mesut**

Antrenör: Volkan Atayeter

Sintaş : Muharrem*** Mustafa*** Ahmet*** Berat**** Salih*** Hakan*** Selehattin*** Mücahit***

Antrenör: Mücahit Topaloğlu

Goller: dk 5 Volkan dk 23-30-40 Yavuz 8 (Nakit Gücü) dk 12-39-45 Berat dk 20 Salih dk 25-28 Hakan (Sintaş)

 

 

Suev İnşaat  14   Çaykışla  5

Hakem: Yusuf Yıldırım

Saha: Erenler Spor Kompleksi

Suev İnşaat : Şükrü*** Selçuk**** Faruk**** Emre*** Güngör*** Tuncay*** Musa***

Antrenör : Ayhan Yeniay

Çaykışla: İsmail** Ecevit** Basri** Erdal** Murat** Yüksel** Önder**

Antrenör: Ecevit Tarhan

Goller: dk 2-6-7 Tuncay dk 4-42-43 Faruk dk 5-14 Emre dk 20-47 Musa dk 23-25 Güngör dk 32-48 Selçuk (Suev İnşaat) dk 18 Erdal dk 27 Önder dk 30-50 Yüksel dk 36 Basri (Çaykışla)

[gallery link="file" orderby="title"]

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.