banner212

banner211

FUTBOLU ÖZLEDİK

Sakarya’yı il dışında temsil eden Çanakkale Dardanelsporlu Onur Emiroğlu, Çilimli Belediyesporlu Beytullah Kocacık ve YeniŞehir Belediyespor da top koşturan Doğancan Güvenir gazetemize açıklamada bulundular.

Diğer 29.04.2020, 16:51 29.04.2020, 17:33 Alperen Durmuşkaya
FUTBOLU ÖZLEDİK
banner218

HEDEFİM SÜPER LİG

Onur Emiroğlu” Öncelikle şunu söylemek isterim ki futbolu çok özledim. İnşallah virüs bir an önce geçer ve bizde normal hayatımıza bir an önce döneriz. Hedefim üst liglerde oynamak genç bir futbolcuyum  önümüzde ki sene için konuşmak şuan için erken orta da bir bilinmezlik var bu belirsizlikler son bulduğunda bende kendim için en doğru kararı vereceğim. En büyük hayalim süper lig de futbol oynamak inşallah bir gün hedeflediğim yere gelirim” dedi.

HEDEFLERİM VAR

Beytullah Kocaçık”  Sakarya ve il dışında önemli kulüplerde oynadım hedefim her sene oynadığım futbolu n üstüne koyup kendimi geliştirmek. Bu sezon takım arkadaşlarım ve benim için iyi bir sezon oldu ta ki ligler ertelene kadar. Önümüzde ki sezon için konuşmak şuan için erken ama hedefim her zaman hedefi olan bir takımın oyuncusu olmak. Futbolu çok özledim inşallah biran önce eskiye döneriz” dedi.

İYİ YERLERE GELMEK İSTİYORUM

Doğancan Güvenir”  Bu günlerde futbolun bizim için ne kadar önemli olduğunu anladım. İnşallah virüs biran önce geçer bizde kaldığımız yerden devam  ederiz. Sezona ArifiyeKalaycıspor da başladım. Daha sonra YeniŞehir Belediyespor’a transfer oldum hedeflerim doğrultusunda ilerliyorum amacım daha iyi yerlerde futbol oynamak bunun için elimden gelen her şeyi yapıyorum ” dedi .

Yorumlar (0)