banner212

banner211

Geleneksel Engelliler Spor Şenliği muhteşem oldu

850 özel sporcunun katılımıyla gerçekleşen Şenliklerde her yaştan engelli sporcu dolasıya eğlendi.

Diğer 11.05.2012, 14:01
Geleneksel Engelliler Spor Şenliği muhteşem oldu
banner218
850 özel sporcunun katılımıyla gerçekleşen Şenliklerde her yaştan engelli sporcu dolasıya eğlendi.

 

Engelsiz Spor Şenliği

 

Otokar ve Öz Bülbüler firmalarının sponsorluğunda 10-16 Mayıs Sakatlar Haftası etkinlikleri kapsamında bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Engelsiz Spor Şenlikleri Atatürk Stadında renkli görüntülere sahne oldu.

 

 

HER YAŞTAN SPORCU

10-16 Mayıs Sakatlar Haftası etkinlikleri kapsamında Otokar ve Öz Bülbüller firması sponsorluğunda Atatürk Stadında bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Geleneksel Engelsizler Spor Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Her yaştan engelli vatandaşların katıldığı şenliklerde Jimnastik,futbol, basketbol, bilek güreşi, atletizm, karate,Badminton, masa tenisi, taekwondo, judo, okçuluk, havalı tabanca, gülle ve bocce yarışmaları yapıldı. Şenliklerin tertip komutesi TSD Adapazarı Şubesi, GSİM Şubesi, Erenler İlçi Spor Müdürlüğü, Serdivan İlçe Spor Müdürlüğü, Milli Eğitim Spor Koordinatörlüğü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Arifiye Zihinsel Özel Bakım Merkezi, Bedensel Engelliler Federasyon İl Temsilciliği,ASKF Başkanlığı,Serdivan Belediyesi TFF Bölge Müdürlüğü HİF Temsilciliği tarafından oluşturuldu.

 

ÖZDEN'DEN TEŞEKKÜR

TSD Adapazarı Şube Başkan Yardımcısı ve Engelsiz Spor Şenlikleri Koordinatörü Selim Özen açılış konuşmasında;" 2010 yılında birincisini Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuyla düzenlediğimiz Engelsiz Spor Şenlikleri  etkinliğinde bu yıl 3'üncüsünü düzenliyoruz. Bu günde bedensel, ruhsal yeteneklerimiz, engelimiz  ne olursa olsun sosyal yaşamın içinde herkes gibi var olabilmek adına spor ile engelsiz bir yaşamı sizlerle paylaşmak için biz varız diyoruz. Şenliklerin ana sponsoru  Otokar firmasına 3 yıldır bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. 850 özel sporcunun bir araya gelemesinde çok büyük katkı sağlayan Sakaryaspor Başkanı Erdal Taşkın, ASKF Başkanı Hüseyin Kama, GHSİM Salih Koşu, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Öz Bülbüller firması ve sayın Ömer Bülbül'e TSD Adapazarı Şubesi Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Haber: Gökhan ÇETİNBAŞ

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)