banner212

banner211

ONLARIN TEK İSTEĞİ MAÇLARIN BAŞLAMASI

Sakarya 1. Amatör ligde mücadelede eden Akartepespor’un genç oyuncuları Ali Çelik, Doğukan Aşık, Kocatöngelspor’un genç oyuncusu Mert İpek gazetemize 1. Amatör lig hakkında açıklamalarda bulundu.

Diğer 08.04.2020, 15:04 Alperen Durmuşkaya
ONLARIN TEK İSTEĞİ  MAÇLARIN BAŞLAMASI
banner218

HEDEFLERİM VAR

Ali Çelik” Lig bizim için güzel geçti. Ligi topladığımız 29 puanla 8. Sırada bitirdik. Genç bir takımız bunun avantajlarını ve dezavantajlarını saha içinde yaşadık. Bu sene bizim için tecrübe oldu. 1. Amatör lig dışarıdan bakıldığı gibi kolay bir lig değil. İyi bir mücadele var herkes burada başaralı olmak için çabalıyor. Takımımızda güzel bir aile ortamı var kendimi geliştirip Türk futboluna en iyi şekilde hizmet istiyorum. Önümüzde ki sezon hedeflerim doğrultusunda yeni bir takımla anlaşmak istiyorum” dedi.

TECRÜBE OLDU

Doğukan Aşık” Bu sene benim ve takımım için güzel bir tecrübe oldu. genç bir takımdık iyi  bir mücadele sergilediğimizi düşünüyorum. Daha da iyi olacağımızı düşünüyorum. Bu sezon benim için çok önemliydi. Kendimi geliştirmek istiyorum.  Tecrübesiz bir takım olduğumuz için basit hatalar yaptık. Ligin seviyesi üst seviye de yürüyerek futbol oynamıyor. Mücadele hep iyi olmak zorunda. Futbol benim için bir işten çok yaşam tarzı hedefim iyi bir futbolcu olmak bunun içinde elimden gelen mücadeleyi göstereceğim” dedi.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Mert İpek “ Hedefimiz Play-Off oynamaktı. Takım halinde bunu başardığımız için çok mutlu inşallah Play-Off’ta şampiyon olarak Süper Amatör Lige çıkmak istiyoruz. Güçlü rakiplerimiz var bizde iyi bir takımız şampiyonluk için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Hedefim iyi bir futbolcu olmak iyi yerlere gelmek için elimden gelen en iyi mücadeleyi göstereceğim. İnşallah bu yolun sonu şampiyonluk olur.

Yorumlar (0)