banner212

banner211

Sakaryalı Okçular Türkiye şampiyonu

Antalya'da yapılan Yıldızlar-Gençler Türkiye Okçuluk Şampiyonası'nda Sakaryaspor madalyalara ambargo koydu.

Diğer 14.05.2012, 11:35
Sakaryalı Okçular Türkiye şampiyonu
banner218
Antalya'da yapılan Yıldızlar-Gençler Türkiye Okçuluk Şampiyonası'nda Sakaryaspor madalyalara ambargo koydu. Kerem Kırsever gençlerde, Gençler ise takım halinde Türkiye şampiyonluğunu kazandı.

Türkiye şampiyonu

Sakaryaspor Okçuluk Takımı, Antalya'da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Türkiye Okçuluk Şampiyonası'nda başarılı sonuçlara imza attı. 9 sporcu ile şampiyonaya katılan Sakaryaspor'da Kerem Kırsever gençlerde Türkiye şampiyonu oldu. Ayrıca Büşra Adıgüzel üçüncü, A.Rıza Görüm dördüncü, İrem Özkan beşinci ve Talha Topaloğlu sekizinciliği elde etti. Öte yandan Kerem Kırsever, Sinan Odabaş ve Kadir Güllü'den oluşan Gençler Takımı Türkiye şampiyonu oldu.

Gurur duyuyorum

Okçuluk İl Temsilcisi Osman Özkan, Antalya'dan gelen haberlerle gurur duyduğunu belirterek sporcularını alınlarından öptüğünü söyledi. Özkan, "Zor şartlara rağmen sporcularımız katıldıkları şampiyonalara damga vuruyor. Hepsinle gurur duyuyorum. Böyle bir takıma sahip olduğum için çok mutluyum. Kerem başta olmak üzere madalya kazanan tüm sporcularım işimizi ne kadar doğru yaptığımızın kanıtını gösteriyor" dedi.

 

Kaynak: YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)