banner212

banner211

TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

Lige bomba gibi girdiler ama 2.yarıdaki kötü performansla camiasını hayal kırıklığına uğrattılar

Diğer 29.04.2020, 16:47 Alperen Durmuşkaya
TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK
banner218

Süper Amatör Ligi B Grubunun güçlü ekiplerinden Erenlerspor’un başarılı oyuncuları Tamer Erbaş, Uğur Demir, Erdi Akyel, Hamdi Alşan, Yalçın Yalazı gazetemize özel açıklamada bulundular.

GÜCÜMÜZ VAR

Takımı adeta bir dinamo gibi yöneten takım kaptanı Tamer Erbaş” Bu sezon lig bizim için güzel ve zor geçti. Birbirinden zorlu takımlarla mücadele ettik. Topladığımız 51 puanla ligi ikinci sırada tamamladık. Önümüzde zorlu bir Play-Off var hedefimiz en iyi şekilde mücadele ederek. Şampiyon olmak. Genç ve dinamik bir takımız bunu başaracak gücümüz var. Takımda çok iyi bir aile ortamı var burada herkes birbiri için mücadele ediyor.  İnşallah yolun sonunda şampiyon olacağız ”dedi.

GENÇ VE TECRÜBELİYİZ          

Takımın Başarılı oyuncularından Uğur Demir” Lige iyi bir başlangıç yaptık. Ve iyi bir yerde bitirdiğimizi düşünüyorum. Zorlu bir maraton oldu. Ama iyi çalışarak hedefimiz olan Play-Offlara kaldık. Şimdi ise işin en zor kısmındayız. Play-Off’ta birbirinden iyi takımlar var bizde iyi bir takımız elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Daha önce bu tecrübeyi yaşadım. Takımımız genç ve tecrübeli isimlerden oluşuyor. İnşallah hep birlikte bunu başaracağız.  Güzel ve zevkli bir Play-Off olmasını diliyorum. İnşallah şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lige (BAL) çıkacağız ”dedi.

KUPAYI KALDIRACAĞIZ

Attığı goller ile takıma can veren Erdi Akyel” Ligi değerlendirecek olursak zorlu ve heyecanlı bir maraton oldu. Puan durumundaki yerimize baktığımız zaman 51 puanla ikinci sırada yer alıyoruz. Hedefimiz olan Play-Off’u garantiledik.  Takım içinde inanılmaz güçlü bir bağ var bu bizim en önemli silahımız. Şimdi bizim için önemli olan Play-Off’lar hep birlikte Erenlerspor için savaşacağız.  Birbirinden iyi takımlarla karşılaşacağız. Zor olacak ama  inşallah hep birlikte şampiyonluk kupasını kaldıracağız ”dedi.  

AZ HATA YAPAN KAZANIR

Takımın atom karıncası Hamdi Alşan” Bu sene ligi ikinci sırada bitirdik. Ve Play-Off’a kalmaya hak kazandık. İyi bir sezon geçirdik. Zorlu bir süreç oldu. Emeklerimizin karşılığını aldığımızı düşünüyorum. Play-Off’da birbirinden güçlü takımlar var  zorlu bir Play-Off olacak iyi bir takımız az hata yapan ve daha iyi olan şampiyon olacaktır. Takım içinde çok güzel bir uyum var iyi çalışarak ve mücadele ederek şampiyon olacağımızı düşünüyorum.  Takımda herkes şampiyonluğa inanmış durumda inşallah yolun sonunda şampiyon olacağız” dedi.

BİZ BİR AİLEYİZ

Takımın golcü oyuncusu Yalçın Yalazı, “ Takıma devre arasında katıldım. Takım içinde çok güzel bir aile ortamı var bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum hedefim Erenlerspor forması altında şampiyonluk yaşamak. Lig sürecini değerlendirecek olursak.  Zorlu bir lig sürecini geride bıraktık. Önümüzde Play-Off’lar var en iyi şekilde hazırlanıp şampiyon olmak istiyoruz. Bunu gerçekleştirecek gücümüz var inşallah hep birlikte şampiyonluk kupasını kaldıracağız” dedi.

Yorumlar (0)