banner212

banner211

Yüzme kursunda start verildi

Adapazarı Belediyesi geçen yıl çocuklara yönelik başlattığı Yüzme Yaz Okulu’na bu yılda start verdi.

Diğer 19.06.2013, 15:07
Yüzme kursunda start verildi
banner218

Adapazarı Belediyesi geçen yıl çocuklara yönelik başlattığı Yüzme Yaz Okulu’na bu yılda start verdi.

 

Okulların tatil olması ile birlikte Kapalı Yüzme Havuzu çocuklara yönelik başlatılan Yüzme Yaz Okulu açılışı törenle yapıldı. Törene Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Salih Koşu ve öğrenci velileri katıldı. Açılış konuşmasını yapan  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Salih Koşu,Adapazarı Belediyesi’nin başlattığı yüzme kurslarını destekliyorum ve çok faydalı buluyorum” dedi.

 

 

Tüm çocukların yüzme öğrenmesini istediklerini belirten Başkan Süleyman Dişli, “Biz bu hizmetleri sizler için yapıyoruz. Bu hizmetleri yapmaktan asla taviz vermeyeceğiz. Geçen sene 800 çocuğumuzun katıldığı yüzme yaz kursumuz vardı. Bu yıl da 970 çocuğumuzun katılımıyla yaz yüzme kursumuzun açılışını yapıyoruz. Hedefimiz tüm  kesimlere ulaşmak. Seneye bu programı 4- 5 kat arttırmayı planlıyoruz. Önümüzdeki sene de anneler için plan yapıyoruz.”Çocuklar okula annelerimiz havuza” diyeceğiz.Tüm çocuklarımıza ve ailelerimize hayırlı olmasını temenni ediyor,başta  İl Spor Müdürümüz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (1)
kamil 10 yıl önce
başkan gelsin birde eğitimleri izlesin 15 çocuğa 1 hoca düştüğünü görsün.hatta hoca diye yüzme öğretmeye yeltenen kişilerin üniversite öğrencileri olduğunu bilse acaba ne derdi!!!bu duruma spor il müdürü de dier havuz yetkileride göz yumuyor.çocuklara yüzme öğreticez diye alıp daha da fazla canlarını tehlikeye atıyorlar çok yazık..