banner212

banner211

Bayan Futbol Takımı hazırlıklara başladı

TFF Kadınlar Futbol 2.lig’inde mücadele eden Sakarya Bayan Futbol Takımı Dolayobaspor’un yaz okulu açılışı sebebi ile Pendik’te hazırlık maçı oyna

Futbol 15.07.2013, 17:54 07.12.2016, 19:08
Bayan Futbol Takımı hazırlıklara başladı
banner218

TFF Kadınlar Futbol 2.lig’inde mücadele eden Sakarya Bayan Futbol Takımı Dolayobaspor’un yaz okulu açılışı sebebi ile Pendik’te hazırlık maçı oynadı.Klüp başkanı Ahmet Baştar “Eylül ayında açılacak sezon için hazırlık maçı yapmaya devam edeceğiz” dedi.Yeşil siyahlılar hazırlık karşılaşmasına 19 oyuncuyla gitti.

KADRODA 19 SPORCU VAR

Sakarya Bayan Futbol Takımı 19 kişilik kadro sahip.Kadro ise  Elanur Keleş, Esra Eğribacak,Hamide Başaran,Betül Öredi, Sedanur Özdemir,Dilbeste Öztürk ,Özlem Tutku,Sinem Çetin ,Gizem Gez,Semiha Tekin ,Yasemin Eski,Öznur Tobkara,Funda Bulut,Gözde Kahraman,Mine yılmaz,Burçin Gökmen,Belin Çelebi,Sare Öztunç,Canan Durmaz  bulunmakta.

BESYOLU ANTRENÖR

Baştar ayrıca gelecek sezon takımı BESYO mezunu Efe Ali Küçük’ün çalıştıracağını belirtti. UEFA B diploması olan 25 yaşındaki çalıştırıcının hazırlık maçları dönemi ile birlikte takım ile çalışmalara başlayacağını ifade eden başkan Baştar, “yeni sezonda görev alacak hocamız bizim yükümüzü biraz hafifletecek. Kendisi ile birlikte başarılı sonuçlara imza atmak için çalışacağız” dedi.

 kaynak:Bilgindefterli.com

Yorumlar (0)