Büyükşehir yardım paraları ASKF maaşlarına gitmiş

Büyükşehir Belediyesi’nin amatör kulüplere verilmek üzere ASKF’ye yaptığı 700 bin liralık yardımın 440 bin lirasını ASKF personel maaşlarına ödenmesi kafaları karıştırdı! 

Futbol 05.12.2022, 22:25 06.12.2022, 12:04
Büyükşehir yardım paraları ASKF maaşlarına gitmiş

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi  / Utku Kaynar

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetimi, Millet Kıraathanesi’nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıya ASKF Başkan vekilleri Behlül Bayrak ve Neşet Çakır, ASKF Başkan yardımcısı Uğur Kobaş ve Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir yer aldı. 


ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın yaptığı bir açıklama dikkatlerden kaçmadı! 


Zımba, “Bize en büyük desteği Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce veriyor. Amatör kulüplere 700 Bin TL’lik destekte bulundu. O konuyla ilgili de çok eleştiri çıktı. Biz o paranın 440 Bin TL’sini ASKF’de çalışan 4 personelin maaşı ve sigortaları için kullanacağız. Kalan 260 Bin TL’yi de kulüplere top ve yağmurluk alarak değerlendireceğiz” dedi.

Yorumlar (5)
Gabar dağlarında ki yiğit 1 yıl önce
Başkanım çok merak ediyorum.
Sakarya'daki Bal Ligi takımlarını ziyaret ettiniz mi? Bir şeye ihtiyacınız var mı dediniz mi? Ne yapıyorsunuz? Maddi ve manevi desteğinizi ilettiniz mi?

Senelerdir oradasınız başkanım bütün amatör camiye sizi tanıyor, görüyor, biliyor ama herkes ümitsiz. Sakarya'yı farklı illerde temsil eden kulüplerin yanında olmayacaksınız da nerede olacaksınız?

Sakarya'nın futboldaki en büyük paydaşları değerli Bal Ligi takımları değerli başkanları ve yöneticileri. Yaşar başkan size kulüplerinizle alakalı soru sordu mu? Çok merak ediyorum? Bir şeye ihtiyacınız var mı dedi mi?

Derhal istifa etmeniz gerekiyor. Aldığınız paralarla nasıl olur da maaşları ödersiniz. Haram zıkkım olsun
Tuncay er 1 yıl önce
Geçen senede 500 bin verdiler bazı kulüplere verildi bazılarına verilmedi
Amatör seven 1 yıl önce
Bu malzemeler ne zaman dagıtılacak veya dagıtıldımı ?
Hayati yanardag 1 yıl önce
Bedava tatava yapmayın iş yapın iş
Uğur Tarakçı 1 yıl önce
U18 ligindede Kocaali sahilspora oyun yapıldı ve bir maç eksik oynatilarak guruptan çıkması engellendi...bir ayda karar veremediler ve ankaraya gitti konu dediler halbuki kulüplere maç tekrar edecek denilmişti.ve tekrar edilecek maçtan bir gün önce is ankaraya sirayet etti dediler.ayak bacak oyunları devam yani...ben Kocaali sahilspor olarak sporexspres isterse detaylı açıklamada bulunabilirim.