Cadde alt yapıda farklı

1.Amatör Lig ekiplerinden Sakarya Caddesi alt yapıya verdiği önemi ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Lacivert siyahlı ekip güçlü bir oluşum ile yoluna devam ediyor.

Futbol 21.06.2024, 10:34 Alperen Durmuşkaya
Cadde alt yapıda farklı

200 SPORCU

1.Amatör Lig ekiplerinden Sakarya Caddesispor alt yaş gruplarına verdiği önem ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Melih Uzunözmen liderliğinde alt yaş grupları ve A takım seviyesinde mücadele eden lacivert siyahlı ekip 200 lisanslı sporcu ile U 11, U 12, U 17 ve U 18 yaş gruplarında yarışmacı takım olarak mücadele etmeye devam ediyor. Sakarya Caddesi son olarak 2007 doğumlu sporcu Muhammed Emin Yüzkollar’ı Bandırmaspor’a gönderirken 2006 doğumlu sporcu Efe Özkan’ın transferini Kocaelispor’a gerçekleştirdi. Sakarya Caddesi gösterdiği başarılı performans ile alt yaş gruplarında sporcu sayısını artırarak yoluna devam etmek istiyor.

4 KATEGORİ

Sakarya Caddesi Antrenörü  Melih Uzunözmen, “ Alt yaş gruplarında 4 kategoride mücadele ediyoruz. Hedefimiz yarışmacı takımlar oluşturarak liglerde mücadele etmek. Bizim için önemli olan sporcu ahlakına yakışır, Türk futboluna en iyi şekilde hizmet edecek sporcular yetiştirmek” dedi.

TESİS VE SAHA

Sakarya Caddesi Antrenörü  Melih Uzunözmen, “ Amatör kulüpler olarak zorlandığımız noktalar oluyor. Tesis sorunu, saha sorunu gibi konular ile karşı karşıya kalıyoruz. Eğer tesisleşme ve saha sorunları çözülürse alt yaş grupları daha da çok gelişim gösterecektir” dedi.

Yorumlar (0)