Erenler sentetik sahada oynanan U-19 Ligi Play-off karşılaşmasında Karapürçekspor 11." />

banner212

banner211

Çaykışlaspor-Karapürçekspor:0-1 (U19)

Erenler sentetik sahada oynanan U-19 Ligi Play-off karşılaşmasında Karapürçekspor 11.

Futbol 19.01.2013, 18:00
Çaykışlaspor-Karapürçekspor:0-1 (U19)
banner218

Erenler sentetik sahada oynanan U-19 Ligi Play-off karşılaşmasında Karapürçekspor 11. Dakikada Burak’ın attığı golle 1-0 Öne geçti. Çaykışlaspor gol için yüklendi ancak ilk yarı bu atılan tek golle 1-0 Karapürçekspor’un üstünlüğü ile bitti. Maçın ikinci yarısında gözle görülür bir Çaykışlaspor baskısı vardı.

 

Sayısız gol pozisyonlarına giren Çaykışlaspor forvet elemanları bir türlü golle buluşamadılar. Buna karşılık savunmada temkinli oynamaya çalışan karapürçekspor da zaman zaman rakip kalede pozisyonlar yakaladı ancak gol gelmedi ve maç ilk yarıda atılan golle 1-0 Karapürçekspor’un galibiyeti ile sona erdi.

 

Böylece karapürçekspor ilk defa 3 Puanla tanışırken maç sonunda sevinç tablosu oluşturdu, Çaykışlaspor ise kaçan gollerin ve kaybedilen üç puanın üzüntüsü ile sahayı terk etti. Müsabakanın Ahmet Alemdar- Erkan Köse ve Alican Özen’den oluşan  hakem triosu ise maçın başından sonuna kadar başarılı bir yönetim gösterdiler.

 

HAKEMLER: Ahmet Alemdar**** Erkan Köse**** Alican Özen***

SAHA: Erenler Sentetik

 

ÇAYKIŞLASPOR U19: Sezer* Tufan*** Sezer Doğru*** Ertuğrul? (Sercan**), Burak*** Özhan** Tugay* (Sercan*), Ferhat* Haktan** Berat** Berkay*

ANTRENÖR: Kadir Şirin

KARAPÜRÇEKSPOR: Fatih**** Rasim*** Recep*** Hakan*** Enes**** Ozan*** (Şahin**), Burak*** Alpaslan*** Uğur**** Fatih*** Burak**** (Atilla**)

ANTRENÖR: Veysel Kılıçkan

GOL: Dk.11 Burak (Karapürçekspor)

banner220
Yorumlar (0)