banner212

banner211

Demir: ‘Her türlü duruma hazırız’

Amatör Küme’de sezonun kalan bölümüyle ilgili tüm hazırlıkları yaptıklarını belirten Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, “Federasyonumuzun vereceği her karara hazırız. O nedenle bizde hiçbir sorun yaşanmaz” dedi.

Futbol 12.04.2020, 18:33 12.04.2020, 20:30 Erdem Yıldırım
Demir: ‘Her türlü duruma hazırız’
banner218

Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, sezonun kalan bölümünün oynanmasıyla ilgili federasyonun vereceği net kararı beklediklerini söyledi. İl Temsilcisi Demir, “Bizim zaten amatörde çok fazla maçımız kalmadı. Ligde son haftamız kaldı. Ardından da play-off maçları var. O nedenle sezonun startıyla birlikte kısa sürede liglerimizi tamamlayacak noktada tüm çalışmalarımızı tamamladık. Liglerimizi bitirmek istiyoruz. Olası her türlü duruma il temsilciliği olarak hazırız” şeklinde konuştu.

Sakarya’nın amatörde Türkiye’nin önde gelen illerinden bir tanesi olduğunu ifade eden İl Temsilcisi Tezcan Demir, ligin kalitesine de inandığını söyledi. İl Temsilcisi Demir, “Bu sezon bizim için iyi geçti. Sadece son bölümümüz kaldı. Onun da en iyi şekilde biteceğine inanıyorum. 2.Amatör Küme konusunda ise henüz net bir şey yok. Ben ligin oynanıp oynanmayacağını tam bilmiyorum. Federasyon bir açıklama yapsın. O konuyla ilgili de kararımızı vereceğiz” dedi.        

banner220
Yorumlar (0)