Hendek'te futbol resitali sürüyor

Geleneksel Hendek 18.Kaymakamlık kupası nefesleri kesmeye devam ediyor. Turnuvanın ikinci gününde bir birinden enfes goller atıldı. Turnuvada atılan bir birinden atılan enfes 7 gol izleyenleri mest etti.

Futbol 07.06.2024, 09:27 Alperen Durmuşkaya
Hendek'te futbol resitali sürüyor

KAZİMİYE SON ANDA  2-1

Geleneksel Hendek 18.Kaymakamlık kupası turnuvası günün ilk maçında Altın Karma Kazimiyespor ile Pala Mobilya Dikmen karşı karşıya geldi. Altın karma sahadan 2-1 galip ayrıldı.
Geleneksel Hendek 18.Kaymakamlık kupası turnuvası günün üçüncü maçında Altın Karma Kazimiyespor ile Pala Mobilya Dikmen karşı karşıya geldi. Müsabakaya iki ekipte müsabakaya istekli bir başlangıç yaptı. Yüksek tempo altında geçen karşılaşmada Altın Karma Kazimiyespor dakika 14’de Umut ile skoru 1-0’a getirdi. Müsabakanın ilk yarısında iki ekipte pozisyonlar yakalasa da  skorda değişiklik olmadı ilk yarı kırmızı beyazlı ekibin üstünlüğü ile sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında temkinli bir oyun ortaya koyan iki ekipte kontrollü oyununu sürdürdü. Karşılaşmanın 36. Dakikasın da Pala Mobilya Abdullah ile attığı gol ile skora eşitliği getirdi. Karşılaşmanın son dakikasında takımı adına sahneye çıkan Umut attığı enfes gol ile Altın Karma Kazimiyespor’u galibiyete taşıdı.

Altın Karma Kazimiyespor:2 Pala Mobilya Dikmen:1

 Saha: Orman İşletme

Hakem: Esat Canbakan

Altın Karma Kazimiyespor: Salih, Serhat, Bahtiyar, Cüneyt, İsmail, Kudret, Osman, Onur, Umut Kutsal, Ahmet, Umut Karataş, Serkan, Mustafa,Tugay

 Antrenör: Özer Bilgin

Pala Mobilya Dikmen: Abdullah, Ahmet, Muhammet, Selçuk, Soner, Oğuzhan, Emrah, Aytekin, Oğuz, Mükail, Mehmet, Turan, Sezer

 Antrenör: Mehmet Köroğlu

 Goller: Dk 14 Umut Dk 50 Umut Kutsal (Altın Karma Kazimiyespor)Dk 36 Abdullah(Pala Mobilya Dikmen)

SAKE KENDİNDEN EMİN 0-2

Geleneksel Hendek 18.Kaymakamlık kupası turnuvası günün İkinci müsabakasında  Yarıca Mahallesi ile Sake  karşı karşıya geldi. Sake sahadan 0-2 galip ayrılan taraf oldu. Geleneksel Hendek 18.Kaymakamlık kupası turnuvası günün İkinci müsabakasında  Yarıca Mahallesi ile Sake  karşı karşıya geldi. İki takımında temkinli oynadığı müsabakanın ilk yarısında  az sayıda gol pozisyonu olsa da  karşılaşmanın ilk yarısında gol sesi çıkmadı. İlk yarı 0-0 sona erdi.  Karşılaşmanın ikinci yarısında daha farklı bir oyun ortaya koyan Sake, dakika 42’de Semih’in ayağından bulduğu gol ile skoru 0-1’e getirdi. Bu golden sonra oyun üstünlüğünü ele alan kırmızı siyahlı ekip dakika 50’de Mustafa’nın attığı şık gol ile durumu 0-2’ye getirdi. Sake bu gol ile sahadan 0-2 galibiyet ile ayrılmayı başardı.

Yarıca Mahallesi:0 SAKE:2

 Saha: Orman İşletme

 Hakem: Oğuzhan Çin

 Yarıca Mahallesi: ramazan, Orhan, Hamza, Hakan, Selçuk, Onur, Emre, Resul, Gürkan, Yavuz Selim, Rahman, Sinan

 Antrenör: Resul Eltümur

 SAKE: Arif, Mustafa, Melih, İsmet, Erdem, Semih, Okay, Gökan, Ali Rıza, Necdet, Özgür, Semih, Sefa, Yunus

 Antrenör: Erdal Aydın

Gol: DK 42Semih Dk 50 Mustafa (SAKE)

DENGE BOZULMADI 1-1

Geleneksel Hendek 18.Kaymakamlık kupası turnuvası günün üçüncü müsabakasında Meraklı Fındık ile Rasimpaşsspor karşı karşıya geldi. Müsabaka 1-1 sona erdi. Geleneksel Hendek 18.Kaymakamlık kupası turnuvası günün üçüncü müsabakasında Meraklı Fındık ile Rasimpaşsspor karşı karşıya geldi. Müsabakaya etkili bir başlangıç yapan Rasimpaşaspor dakika 3’de Eyüp’ün golü ile 0-1 öne geçti. Bu golden sonra  orta saha mücadelesi halinde geçen karşılaşmada iki ekipte gol için yüklense de aradıkları golü bulamadı. Müsabakanın ilk yarısı 0-1 üstünlüğü ile sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında daha istekli bir oyun ortaya koyan Meraklı Fındık eşitliği sağlayacak pozisyonları bulsa da direkleri geçemedi. Maçın 36. Dakikasında kırmızı beyazlı takımda forma giyen Muhammet attığı gol ile skora dengeyi getirdi.  Bu golden sonra müsabakada başka gol olmayınca karşılaşma 1-1 eşitlik ile sona erdi. İki ekip sahadan birer puan ile ayrıldı.

Rasimpaşsspor:1
 

Meraklı Fındık:1

Saha: Orman İşletme

 Hakem: Oğuzhan Çin

 Rasimpaşsspor: Gökhan, Onur, Faik, Onur, Eyüp,Oğuzhan, Faruk, Ali, Salih, Samet, Erdem, Alpaslan

Meraklı Fındık: Gökhan, İslam, Engin, Kadir, Serkan, Ömer, Muhammet, Emre, Coşkun, Selim,Enes

 Antrenör: Bahadır Erol

Antrenör: Onur Gevher

 Goller: Dk 3 Eyüp(Rasimpaşaspor) Dk 36 Muhammet(Meraklı Fındık

Yorumlar (0)