Karasuspor alt yapıda farklı

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor son yıllarda alt yapıya verdiği önem ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Futbol 31.05.2024, 10:28 Alperen Durmuşkaya
Karasuspor alt yapıda farklı

ÜSTÜN PERFORMANS

Son yıllarda alt yapıya verdiği önem ile ve yaptığı atılımlar ile alt yapıda başarılı bir dönem geçiren Karasuspor alt yapıda ki yükselişine devam ediyor. Sarı kırmızılı ekip U 11, U 13, U 14, U 15, U 16, U 17 liglerinde Play-Off oynama ve Türkiye Şampiyonasına kalmayı başararak üstün bir performansa imza atmayı başardı. Sarı kırmızılı ekip’in alt yapı koordinatörlüğünü Muhammed Hanefi Erdoğdu yaparken alt yapı Antrenörlüğünü Sadun Hoşbay ve Bülent Bal, Recep Eşkin,  Zeki Nalçaçı üstlenmekte.

600 SPORCU

Alt yaş gruplarında başarılı bir şekilde mücadele eden Karasuspor’da lisanslı olarak 600 sporcu bulunmakta her yaş kategorisin de mücadele eden sarı kırmızılı ekip lisanslı sporcu sayısını arttırarak kulübün geleceğini sağlama almak istiyor.  Kuzey ekibinin en büyük hedefi Türkiye Şampiyonasında şampiyon olmak.

BAŞARILIYIZ

Karasuspor Alt Yapı Koordinatörü Muhammed Hanefi Erdoğdu, “ Karasuspor alt yapı projesi uzun vadede planladığımız bir proje bu projenin meyvelerini toplamaya başladık. Her geçen sezon daha da gelişmeye devam ediyoruz. Hedefimiz her yaş grubunda başarılı olmak ve adımızdan söz ettirmek. En önemlisi Karasuspor’u en iyi şekilde temsil edecek sporcular yetiştirmek” dedi.

ALT YAPI HER  ŞEY

Karasuspor Alt Yapı Koordinatörü Muhammed Hanefi Erdoğdu, “ şuanda lisanslı olarak 600 sporcumuz bulunmakta kısa sürede iyi bir sayıya ulaştık. Bunun için mutluyuz. İlerleyen yıllarda bu sayıyı dahada arttırmak istiyoruz. Futbolda her şey alt yapıda başlar” dedi.

Yorumlar (0)