Kaymakamlık turnuvası nefes kesiyor

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvası grup maçları nefesleri kesmeye devam ediyor. Oynanan müsabakalarda bir birinden güzel atılan 15 gol izleyicileri mest etti.

Futbol 06.06.2024, 09:46 Alperen Durmuşkaya
Kaymakamlık turnuvası nefes kesiyor

BİR BİRLERİNİ YEDİLER

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvasında Kırktepe Muhtarlığı ile Ehli keyif iscar oto hamam karşı karşıya geldi. Müsabakaya etkili başlayan taraf oldu. Dakika 17’de Mustafa’nın attığı gol ile skoru 1-0’a getirdi. Yediği golün şokunu üzerinden çabuk atan Ehli Keyif dakika 19’daömer ile skora dengeyi getirdi.  Müsabakanın  ilk yarısında başka gol olmayınca ilk yarı 1-1 sona erdi.  Karşılaşmanın ikinci yarısında daha etkili bir oyun ortaya koyan Ehli Keyif dakika 45’de Hasan ile 1-2 öne geçti. Gol düeolsu halinde geçen karşılaşmada Kırtepe dakika 47’de Savaş ile skora dengeyi getirdi. Müsabakanın geride kalan dakikalarında başka gol olmayınca müsabaka 2-2 sona erdi.

Kırktepe Muhtarlığı: 2

Ehli keyif iscar oto hamam: 2

Hakem: Levent toz

Saha: Orman İşletme

Kırktepe Muhtarlığı: İskender, Enes, Onur, Savaş, Yusuf, Mustafa Levent, Yücel, Sezgin, Yasin, Mustafa, Yusuf Uzunoğlu, Muammer, Serkan, Zafer

Antrenör: Fatih Yıldız

Ehli keyif iscar oto hamam: Taner, İsmet, Selim, Erhan, Ömer, İdris, Ekrem, Hikmet, İsmet, Erkan, Hasan, Vedat, Muhammet

Antrenör: Hakan Soylu

Goller: Dk.17 Mustafa, Dk.47 Savaş (Kırktepe Muhtarlığı), Dk. 19 Ömer, Dk.45 Hasan (Ehli keyif iscar oto hamam)

FOTO

Kırktepe Muhtarlığı

Ehli keyif iscar oto hamam

KÖROĞLU GALİP

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvasında Orman İşletme ile Köroğlu Halı saha karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısına iyi başlayan Köroğlu Halı saha 8. Dakikada Soner ile öne geçti ve ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı. Maçın ikinci yarısı karşılıklı ataklarla başladı. 42. Dakikada Köroğlu Halı saha Uğur ile farkı ikiye çıkardı. Orman işletme maçın son dakikasında Özkan ile farkı bire indirse de yeterli olmadı ve Köroğlu Halı saha maçı 2-1 kazanarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Orman İşletme: 1

Köroğlu Halı saha: 2

Hakem: Fehmi Mert Cihan

Saha: Orman İşletme

Orman İşletme: Şenol, Atakan, Özkan, Serdar, Çetin, Mert, Muharrem, Hakan, Murat, Soner, Ali

Antrenör: Can Keskin

Köroğlu Halı saha: Ender, Soner, Serdar, Sedat, Bilal, Uğur, Ertan, Selçuk, Selami, Fahrettin, Mustafa, Erkan

Antrenör: Mustafa Kıt

Goller: Dk.50 Özkan(Orman İşletme), Dk. 8 Soner, Dk.42 Uğur (Köroğlu Halı saha)

UZUNCADAN YARIM DÜZİNE

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvasında Uzuncaorman ile Kahraman Muhtarlığı karşı karşıya geldi. Maçın 8. Dakikasında Uzuncaorman, İsmet’in, 15. Dakikada Doğan’ın kaydettiği golle 2-0 öne geçti. Golün ardından toparlanan Kahraman Muhtarlığı 17. Dakikada Emre ile skora dengeyi getirdi. Maçın ilk yarısı 2-1 sona erdi. Maçın ikinci yarısına iyi başlayan Uzuncaorman 36 ve 49’da İrfan Can’ın, 42. Dakikada İsmet’in kaydettiği gollerle 5-1 öne geçti. 43. Dakikada Mustafa, Kahraman Muhtarlığının ikinci golünü kaydederken, maçta son sözü Ethem söyledi ve Uzuncaorman sahadan 6-2 galip ayrılarak üç puanın sahibi oldu.

Uzuncaormanspor: 6

Kahraman Muhtarlığı: 2

Hakem: Levent Toz

Saha: Orman İşletme

Uzuncaormanspor: Hüseyin, Serkan, Ergün, Hayati, İsmet, Ethem, Doğan, İrfan can, Uğur, Fatih, Şenol, Tevfik, Fatih Enes

Antrenör: Osman Yazıcı

Kahraman Muhtarlığı: Yavuz, İlkay, Faruk, Ali, Sertan, Mirsat, Tuncay, Hüseyin, Emre, Ümit Abukan, Mustafa, Oktay, Recep, Ümit

Antrenör: Muhammet Keleş

Goller: Dk.8, 42 İsmet, Dk.15 Doğan, Dk. 36,49 İrfan Can, Dk.50 Ethem (Uzuncaorman), Dk.17 Emre, Dk. 43 Mustafa (Kahraman Muhtarlığı)

Yorumlar (0)