Kocaali'de futbol şöleni

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası nefesleri kesmeye devam ediyor. Bir birinden güzel atılan goller izleyenleri mest etti. Turnuvada takımların gösterdiği performans üst seviyedeydi.

Futbol 21.06.2024, 10:41 Alperen Durmuşkaya
Kocaali'de futbol şöleni

BAŞLAMA VURUŞU YÜZÜCÜDEN

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası başlama vuruşu Kocaali Belediye Başkanı Turan Yüzücü tarafından yapıldı. Turnuvanın gösteri maçında boy gösteren Turan Yüzücü, müsabakada gösterdiği performans ile beğenileri kazandı. Yüzücü, “ Sporun içinde olmak her zaman çok güzel tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.

DİN FINDIK FARKLI 9-0

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası günün ilk karşılaşmasında Din Fındık ile Trabzonlular derneği karşı karşıya geldi. Müsabaka boyunca üstün bir oyun ortaya koyan lacivert mavili ekip sahadan zayıf rakibinin hatalarını iyi değerlendirerek sahadan  9-0 galip ayrılarak turnuvaya üç puan ile başlayan taraf oldu. Müsabakada atılan goller izleyenler adeta mest etti.

GÜMÜŞOLUK RAHAT KAZANDI

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası günün ikinci karşılaşmasında Gümüşoluk Gençlik ile Esnaf Fk karşı karşıya geldi. İki takımında etkili bir oyun ortaya koyduğu müsabaka bol çekişmeye sahne oldu. Bir birinden güzel 8 golün atıldığı karşılaşmada Gümüşoluk  üç puan ile başlayan taraf oldu. Müsabakada gösterilen performanslar izleyenlerin taktirini kazanmayı başardı.

ŞERBETPINAR’I GOL OLDU YAĞDI

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası günün üçüncü karşılaşmasında Şerbetpınar Redstone Exper ile Kocaali Gençlik karşı karşıya geldi. Müsabaka boyunca etkili ve istekli bir oyun sergileyen kırmızı siyahlı ekip zayıf rakibi karşısında bulduğu 9 gol ile sahadan 9-0 galip ayrılarak turnuvaya muhteşem bir başlangıç yaparak üç puanın sahibi oldu. Ve grupta liderliğe yükseldi.

HIZAR MAHALLE GALİP

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası günün dördüncü karşılaşmasında Hızar Mahalle ile Karşı Mahalle Gençlik karşı karşıya geldi. Müsabaka boyunca etkili bir oyun ortaya koyan Hızar Mahalle mücadele boyunca göstermiş olduğu performans ile sahadan 11-1 gibi farklı bir skor ile sahadan galibiyet ile ayrılan taraf oldu.

Yorumlar (0)