banner212

banner211

Ogunlarda 24ncü akşam sonuçları

Olgunlar turnuvasında dün akşam oynanan maçlarda bu sonuçlar alındı

Futbol 01.07.2013, 09:30
Ogunlarda 24ncü akşam sonuçları
banner218

 Milli Eğitim: 2-Pulat Yılmazer İnşaat: 7

Hakem: Murat Baş

Milli Eğitim: Güngör İçer, Sadık Adatepe, Eser Balaban, Adem Arslan, Atilla Çolak, Fatih Sert

Antrenör: Süleyman Özkan

Pulat Yılmazer İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Erhan Sofuoğlu, Bülent Belat, Aydın Şahin, Abdullah İleli, Özgür Yusuf Reisoğlu, Metin Kılıç

Antrenör: İsmail Özdemir

Goller: Dk.1-24 Aydın Şahin, Dk.12-45 Özgür Yusuf Reisoğlu, Dk.17 (Pen.)-29-48 Bülent Belat (Pulat Yılmazer İnşaat), Dk.7-18 Adem Arslan (Milli Eğitim)

---

 Suev İnşaat: 6-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi: 4

Hakem: Ahmet Alemdar

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Faruk Sarman, Haydar Koç, Hakan Çimen, Turan Taşkın, Sadettin Demirtaş, Mustafa Kocabey

Antrenör: İrfan Arkan

Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi: Engin İrdem, Ersoy Yıldırım, Mustafa Faydalı, İrfan Şimşek, Davut Arslan, Sinan Özalp, Ayhan Kalyoncu, Haluk Samsa, Nadir Kurt, Metin Koç

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller: Dk.6-23 Mustafa Kocabey, Dk.12 Haydar Koç, Dk.18 Hakan Çimen, Dk.49-50 Faruk Sarman (Suev İnşaat), Dk.19 Davut Arslan, Dk.40 Nadir Kurt, Dk.43 Ayhan Kalyoncu, Dk.50+3 (Pen.) Engin İrdem (Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi)

--- 

 Mahsa İnşaat: 5-Kaynarca Ayan İnşaat: 2

Hakem: Gökhan Kahyacık

Mahsa İnşaat: Kurtuluş Kurt, Ali Alyüz, Hakan Yapan, Şahin Yılmaz, Mehmet Gök, İlhami Akkaya, M.Derya Sökmenberk, Erdem Baykan, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Şahin Yılmaz

Kaynarca Ayan İnşaat: İlker Yel, Ahmet Altay, Tamer Ordu, Halit Akın, Yüksel Kotil, Nusret Türkmen, Recep Küçük, Celal Bayrak

Antrenör: Mustafa Ayan

Goller: Dk.7-41 M.Derya Sökmenberk, Dk.28 Erdoğan Yavuz, Dk.43-45 Hakan Yapan (Mahsa İnşaat), Dk.38-48 Recep Küçük (Kaynarca Ayan İnşaat)

---

 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 7-Bosna Pırıldar Market: 2 

Hakem: Engin Bıçak

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Tuncay Pamuklar, Sinan Kahraman, Aykut Okan, Yusuf Yazıcı, Orhan Dede, Ümit Karabaş, Ahmet Uçar, Turan Vakan, İsmail Küçük, Cengiz Bayraktar

Antrenör: Cengiz Bayraktar

Bosna Pırıldar Market: Kemal Beşli, İbrahim Terzi, Salih Orta. Yavuz Öztürk, Çetin Tunçat, Mücahit Topaloğlu, Ömer Akdeniz, Metin Söyler, Murat Alan, Cevat Koç, Hakan Muti

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.12 (Pen.) Sinan Kahraman, Dk.20-27 Aykut Okan, Dk.24 Yusuf Yazıcı, Dk.26 Ahmet Uçar, Dk.32 Ümit Karabaş, Dk.44 Cengiz Bayraktar (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita), Dk.13 Murat Alan, Dk.37 Ömer Akdeniz (Bosna Pırıldar Market)    

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

 1 Temmuz Pazartesi

Saat 20.00 SGK-Sem Sürücü Kursu (Hakem: Ertuğrul Kardeş)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Lezita Piliç (Hakem: Ozan Zımba)

Saat 22.00 Gün İnşaat Coşkunspor-Hun İlaçlama (Hakem: Suat Güz)

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Ozan Beton (Hakem: Gökhan Üresin)

---

 2 Temmuz Salı

Saat 20.00 Adasu HES-AR Metal (Hakem: O.Yiğit Karpuz)

Saat 21.00 Akyazı Apsuvara-Burakcan İnşaat (Hakem: Mükremin Uzer)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Kılıç Mobilya (Hakem: Atilla Karaoğlan)

Saat 23.00 Mahsa İnşaat-Jakamen (Hakem: Salim Karahan)

Yorumlar (0)