Olgunlar da heyecan başlıyor. İşte takımlar

Sakarya'da geleneksel hale olan Olgunlar Futbol turnuvası 6 Haziran Perşembe günü başlıyor.

Futbol 04.06.2013, 13:51
Olgunlar da heyecan başlıyor. İşte takımlar

Turnuvanın genel koordinatörü Şamil Bilgin yaptığı yazılı açıklama turnuvayla ilgili şunları söyledi

"6 Haziran Perşembe akşamı düzenlenecek görkemli açılış töreni ile startı verilecek olan 25nci Olgunlar Futbol Turnuvasının kayıt işlemleri sona ermiş olup, genç olgunlar kategorisinde 18, olgunlar kategorisinde ise 21 olmak üzere turnuvamıza toplam 39 takımın iştirak ettiği kesinleşmiştir. Önceki gün Ticaret Lisesi Spor Salonunda yapılan kura çekimi sonrası gruplar da şekillenmiştir. Buna göre takımların isimleri ve gruplar şöyledir;

Genç Olgunlar Kategorisi;

A Grubu: Suev Gayrimenkul, Faydalı Mobilya&Keşif Dergisi, Paksan Kireç, Efsane, HT Kuyumculuk ve Parkoil İmparator Tur.

B Grubu: Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita, Akyazı Arena, Pulat Yılmazer İnşaat, Sessan Makine&Adak Elektrik, Hakemler Derneği ve Milli Eğitim.

C Grubu: Faydalı Kuyumculuk, Boz Metal, Başak Emlak, Katlı Pazar Yeri&Musa Giyim, Türk Temizlik ve Sakarya Ertaş Harita.

Olgunlar Kategorisi;

A Grubu: Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita, Mahsa İnşaat, Kaynarca Ayan İnşaat, Bosna Pırıldar, Jakamen, İki Yıldız ve Düzce Olgunlar.

B Grubu: Çiftçi Kardeşler, SEM Sürücü Kursu, SGK, Lezita Piliç, TÜVASAŞ, Kirinan Mobilya ve Ozan Beton.

C Grubu: ADASU HES, Burakcan İnşaat, Akyazı Apsuvara, AR Metal, Gün İnşaat&Coşkunspor, Beş Kardeşler ve Hun İlaçlama.

---

Grupların belirlenmesinden sonra turnuvamızın açılış programı da netleşmiştir. 6 Haziran Perşembe akşamı saat 20.15'teki Dans ve Halk oyunları gösterisi ile başlayacak olan açılış törenimiz, saat 21.00'de Oflu Kadir konseri, Işık ve Havai fişek şöleni ile sürecektir. Saat 22.00'de başlayacak Şöhretlerin gösteri maçı ile hareketlenecek olan tören, saat 23.00'deki Sakarya Ertaş Harita-Faydalı Kuyumculuk resmi turnuva maçı ile tamamlanacaktır. Turnuvamızın ilk tur fikstürü ise bugün (5 Haziran Çarşamba) siz değerli basın mensuplarına ve kamuoyuna aktarılacaktır.

Yorumlar (0)