banner212

banner211

Olgunlarda 3.gün sonuçları

25nci Olgunlar Turnuvasında dün akşam oynanan maçlarda bu sonuçlar alındı.

Futbol 09.06.2013, 12:02
Olgunlarda 3.gün sonuçları
banner218

Milli Eğitim: 1-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 12

Hakem: Fatih Altuntaş

Milli Eğitim: Güngör İçer, Sadık Adatepe, Eser Balaban, Oğuz Olcay, Yavuz Olcay, Tamer Yüksel, Adem Arslan, Fatih Çelikel, Atilla Çolak, Fatih Sert

Antrenör: Süleyman Özkan

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Fatih Kosovalı, Talip Toprak, Yasin Yılmaz, Ömer Gündostu, İlhan Var, Cavit Salpat, Bayram Çolak, Özkan Şenol, Cemil İbiş

Antrenör: Cengiz Bayraktar

Goller: Dk.8 Eser Balaban (Milli Eğitim), Dk.12-38-44-46 İlhan Var, Dk.17-34-42 Özkan Şenol, Dk.24 Cemil İbiş, Dk.29-35 Bayram Çolak, Dk.32-39 Cavit Salpat (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

Jakamen: 1-Bosna Pırıldar Market: 9

Hakem: Uğur Garan

Jakamen: Erdoğan Kara, Gürsel Çakal, Yavuz Şahin, Kadir Dinç, Güven Bektaş, İsa Müslim, Adem Yıldırım, Hasan Basri, Ertekin Çelik, Bülent Uyarım

Antrenör: Yok

Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Kemal Beşli, Salih Orta, Çetin Karabulut, Yavuz Öztürk, Mücahit Topaloğlu, Ömer Akdeniz, Metin Söle, Murat Alan, Cevat Koç, Hakan Muti

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.3-13-32 Murat Alan, Dk.9-41 Metin Söle, Dk. 10 Hakan Muti, Dk.28 Cevat Koç, Dk.34 (K.Kalesine) Gürsel Çakal, Dk.49 Ömer Akdeniz (Bosna Pırıldar Market), Dk.19 Güven Bektaş (Jakamen)

---

Hakemler Derneği: 4-Akyazı Arena: 8

Hakem: Murat Baş

Hakemler Derneği: Bülent Dirala, Özer Olucak, Arif Sucuoğlu, Kadir Şahin, Süleyman Hilmi Metin, Osman Kösemen, Oğuzhan Şenler, Asım Dorak, Özgür Ömez, Ahmet Öztürk, Haydar Çay

Antrenör: Abdülkadir Demirağ

Akyazı Arena: Bahattin Atmaca, Akif Akçay, Ali Uzuner, Hasan Öztürk, Hasan İbaç, İbrahim Altuntaş, Hüseyin Kalyoncu, Ozan Pirinç, Mustafa Yavuz, Miktat Bakır

Antrenör: Ramazan Kalyoncu

Goller: Dk.7-22-37-50 Hasan Öztürk, Dk.8 Hasan İbaç, Dk.36 Ali Uzuner, Dk.40 Mustafa Yavuz, Dk.43 Hüseyin Kalyoncu (Akyazı Arena), Dk.10-31 Özgür Ömez, Dk.24 Arif Sucuoğlu, Dk.41 Oğuzhan Şenler (Hakemler Derneği)

---

SEM Sürücü Kursu: 6-Ozan Beton: 3

Hakem: Murat Baş

SEM Sürücü Kursu: Haldun Memiş, Yusuf Koç, Yılmaz Karaaslan, Ali Fuat Eren, Özcan Sevinç, Ahmet Öksüz, Cengiz Gündüz, Ercan Önsel, Özcan Sönmez

Antrenör: Yusuf Koç

Ozan Beton: Recep Eşkin, Yaşar Kamber, Ejder İkiz, Beyler Gökçe, Temel Tarım, Volkan Şahinoğlu, Köksal Ok, Ali Abanoz (K.Kart), Levent Alkan, Erdoğan Talay, Ercüment Akagündüz, İsmail Demir

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.3-48-50+2 (Pen.) Yusuf Koç, Dk.19 Ercan Önsal, Dk.23-40 Ali Fuat Eren (SEM Sürücü Kursu), Dk.21 Beyler Gökçe, Dk.29 Volkan Şahinoğlu, Dk.49 (Pen.) Beyler Gökçe (Ozan Beton)

Kırmızı Kart: Dk.50 Ali Abanoz (Ozan Beton)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

09 Haziran Pazar

Saat 20.00 Pulat Yılmazer İnşaat-Ses-San Makine&Adak Elektrik (Hakem: Ahmet Alemdar)

Saat 21.00 SGK-Krinan Makine (Hakem: Haydar Çay)

Saat 22.00 HT Kuyumculuk-Suev İnşaat (Hakem: Gökhan Kahyacık)

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Lezita Piliç (Hakem: Engin Bıçak)

---

10 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Burakcan İnşaat (Hakem: Gökhan Üresin)

Saat 21.00 Efsane-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi (Hakem: Murat Taşçıkar)

Saat 22.00 Akyazı Apsuvara-Beşkardeşler Mobilya (Hakem: Ertuğrul Kardeş)

Saat 23.00 Paksan Kireç-Parkoil İmparator Tur (Hakem: Ozan Zımba)

---

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)