banner212

banner211

Olgunlarda heyecan başladı

25nci Olgunlar Futbol Turnuvasının açılış töreni Ticaret Lisesi Futbol Sahasında başladı

Futbol 07.06.2013, 09:41
Olgunlarda heyecan başladı
banner218

Saat 20.30'da başlayan tören, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile start almış olup, Balkan Şampiyonu atletlerimizin gösteri koşusu ile sürdü.

 Koşuyu gerçekleştiren atletlerimiz Hasan Uludağ (50 yaş üstü Balkan Şampiyonu-İstanbul), Ali Turan (Balkan Şampiyonu-Sakarya), İsa Yardımcı (Avrasya Maratonu Halk Koşusu Şampiyonu-Sakarya), Yeliz Kaynak (Kros Türkiye Şampiyonu-Sakarya), Ahmet Albayrak (Küçükler Sakarya Şampiyonu) ve Harun Koç izleyicinin alkışını aldı.

Atletlerimizin ardından protokol mensubu üyelerinin konuşmaları yapıldı. Turnuva Genel Koordinatörü Şamil Bilgin, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç, konuşmalarında dilek ve temennilerini sundu.


Konuşmaların sonrasında Prof.Dr.Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Halk Dansları ekibi, sergilediği gösteri ile açılış törenini renklendirmiştir.
Daha sonra Sakaryalı Karadeniz Müziği Sanatçısı Oflu Kadir, seslendirdiği Karadeniz türküleriyle izleyenleri coşturdu.

Havai fişek gösterilerinin izleyenleri büyülediği tören, şöhretler maçı ile devam etmiştir. Altın-İş Kuyumculuk'un sarı ve kırmızı takımlarının kendi aralarında yaptıkları karşılaşma 12-12 berabere sona erdi.

Eski hakemlerden Ethem Kovan'ın yönettiği müsabakada kırmızı takımda Adem Beşli, Pascal Nouma, Bayram Bektaş, Hakan Tenekeci, Yunus Altun, Zafer Demiray ve Blerim Mula yer alırken, sarı takımda ise Veysel Beşik, Bülent Uygun, Ömer Gündostu, Ahmet Seçgin, İlhan Var ve Ulaş Meyan forma giydi.


Karşılaşmanın golleri Sarı Takım; Ömer Gündostu, İlhan Var (3), Bülent Uygun (7), Ahmet Seçgin, Kırmızı Takım; Yunus Altun (5), Pascal Nouma (4), Bayram Bektaş (2) ve Zafer Demiray şeklinde.

Şöhretlerin gösteri müsabakasının ardından turnuvamızın ilk resmi müsabakası oynandı. Karşılaşmanın takım listeleri;
---
Faydalı Kuyumculuk: 3-Sakarya Ertaş Harita: 3
Hakem: Burak Olcar
Faydalı Kuyumculuk: Volkan Keskin, Yasin Çelik, Erkan Sezgin, Aytekin Kebelioğlu, Savaş Göcen, Adil Tank, Celal Yavaş, Fatih Sarman, İrfan Dal
Antrenör: Ramazan Yıldırım
Sakarya Ertaş Harita: Süleyman Yetim, Ali Pestil, Metin Öztürk, Salih Yıldız, Metin Aydınlı, Murat Şimay, Osman Sağır, Eyüp Berk, Cengiz Kuybulu
Antrenör: Burhan Arap
Goller: Dk.10-35 Eyüp Berk, Dk.13 Metin Aydınlı (Sakarya Ertaş Harita), Dk.13 Erkan Sezgin, Dk.16 Yasin Çelik, Dk.34 Celal Yavaş (Faydalı Kuyumculuk)
--- 
25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
07 Haziran Cuma
Saat 20.00 Türk Temizlik-Boz Metal
Saat 21.00 Düzce Olgunlar-Mahsa İnşaat
Saat 22.00 Başak Emlak-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim
Saat 23.00 Kaynarca Ayan İnşaat-İki Yıldız Çamaşırları
08 Haziran Cumartesi
Saat 20.00 Milli Eğitim-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita
Saat 21.00 Jakamen-Bosna Pırıldar
Saat 22.00 Hakemler Derneği-Akyazı Arena
Saat 23.00 Ozan Beton-SEM Sürücü Kursu
---

Yorumlar (0)