Hendekspor küme düştü

TFF 3.Lig temsilcimiz Hendekspor, sezonun bitimine bir hafta kala Bölgesel Amatör Lig'e düştü.

TFF 3.Lig 01.05.2022, 16:31 01.05.2022, 17:15 UTKU KAYNAR
Hendekspor küme düştü

TFF 3.Lig temsilcimiz Hendekspor, sezonun bitimine bir hafta kala Bölgesel Amatör Lig'e düştü.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'de şampiyon olarak TFF 3.Lig'e çıkan Hendekspor'un profesyonel lig rüyası fazla uzun sürmedi. Sezon boyunca bir türlü istediği çıkışı yakalayamayan mavi siyahlılar ligde kalma umutlarını bir bir harcadı. Bugün deplasmanda Arnavutköy Belediyespor'a 3-1 mağlup olan temsilcimiz ligin bitimine bir hafta kala TFF 3.Lig'e veda etti.

Yorumlar (6)
sporsever54 2 yıl önce
Talip 2 yılda 2 şampiyonluk yaşamış eserleri de var 2 yılda İnşAllah ikinci takım küme düşürmez
Hendekli 2 yıl önce
Kırk yılda bir gelecek şansı ne yazık ki Hendekspor kötü değerlendirdi en büyük fatura yönetime ve ilk devre Talip hocaya sabreden göndermeyen yine yönetime kesilir.
Mehmet vasfi tüfekçi 2 yıl önce
Talip hocayı yollayan yönetim iyi bir t direktör bulamadılar yönetim uyudu yazık oldu HENDEK spora
İslam Arslanoğlu 2 yıl önce
aynen paris li
isimsiz hendekli 2 yıl önce
gül gibi yönetimi gönderenler egolarına yenildi.Hendekspor kayyumdan alınıp bugüne getirildi.90 +5 e kadar 3.ligi bekledik.Yedekleri bile oynadığında takım seyrediyorduk.Yönetim ve başkan çok doğru,dürüst ve sporsever kişilerdi.siyaseten yok edildiler.
kongrede azarlandılar..protokole isimleri dahi yazılmadı..teşekkürde edilmedi.Bu yönetimden ve hocalardan ne bekliyorduk ki ? yazık oldu sadece
Kazimiye 2 yıl önce
Kötü yönetime talip Toprak gibi kötü antrenör eklenince beklenen son oldu. Talip toprak herzamnki gibi kaçtı, madem kaçacaksın transfer dönemi bitmeden kaç ki senşn bıraktığın enkazı yeni gelen antrenörün temizleme imkanı olsaydı.. Fatura Turgut, adil, talip, en son ilhan var a yazar, ilhan ı getirmek akla ziyan hareketti, kötü ekibi var kendi kötü antrenör zaten yazık oldu ilçeme