banner212

banner211

‘Ligi hak ettiğimiz yerde bitireceğiz’

Hendekspor Kulüp Başkanı Adil Karabulut, ligin ikinci yarısı için umutlu konuşarak, “İnanıyoruz ki ligin ilk 5 haftasında bulunduğumuz sıkıntılı durumdan kurtulup ligi hakettiğimiz üst sıralarda bitireceğiz” dedi.

TFF 3.Lig 11.01.2022, 14:32 Erdem Yıldırım
‘Ligi hak ettiğimiz yerde bitireceğiz’
banner218

DERSLER ÇIKARDIK

Hendekspor’da ikinci yarı için hazırlıklar devam ediyor. Temsilcimiz Hendekspor’da Başkan Adil Karabulut, ikinci yarının başlamasına kısa bir zaman kala önmeli açıklamalar yaptı. Karabulut, “Yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bir yıllık değil orta ve uzun vadede Hendekspor'un hakettiği yerlerde olacağı bir sistemin çabası içindeyiz. Maalesef ligin ilk yarısını istediğimiz yerde bitiremedik. Gerek yönetimsel gerekse teknik ekip olarak 17 maçın sonunda durumdan önemli tecrübeler kazanarak büyük dersler çıkarttık” dedi.

YENİ TRANSFERLER

Transferle ilgili bilgi veren Karabulut, “Bazı oyuncularla karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Eksik olarak gördüğümüz mevkilere de gerekli takviyeleri yaptık. Orta saha bölgesine İsmail Ayaz ve Emre Kılıç,kanat bölgesine Kıvanç Salihoğlu, sağ bek bölgesine  İbrahim Ethem Sevinç, forvet bölgesine Ahmet Hakan Şahin isimli oyuncuları transfer ettik.Metin Genç, Murat Kaya, Murat Davarcı ve Numan Cengiz'den oluşan trasfer komitemiz büyük sorumluluk alıp taşın altına ellerini koyarak yine olağanüstü işler çıkarttılar” dedi.

BAŞARILI OLACAĞIZ

Başkan Karabulut sözlerini şöyle tamamladı: Ligin ilk yarısı sonunda 16 puanla 15’nci sıradayız. Bir sıra üstümüzdeki takımla ramızda 1 puan, diğerleri ile 3, 4 ve 6, Play-Off hattı ile aramızda 13 puan fark var. Sakat oyuncularımızın tamamı takımımıza katıldı. Kadromuza yeni katılan oyuncularımızla birlikte daha da güçlendik. Antalya'da çok verimli geçen bir sezon arası  kampı gerçekleştirdik. Fatsa Belediyespor maçı ile ligin 2’nci yarısına başlayacağız. İnanıyoruz ki ligin ilk 5 haftasında bulunduğumuz sıkıntılı durumdan kurtulup ligi hakettiğimiz üst sıralarda bitireceğiz” dedi.

banner220
Yorumlar (0)